Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valgā izveidots centrs, kas ēdinās pilsētas izglītības iestādes

Attēlam ilustratīva nozīme. Foto: rekurzeme.lv

Drīzumā Valgā tiks atvērts saimnieciskais centrs, kura galvenais mērķis ir pilsētas bērnudārzu ēdināšana. Nākotnē paredzams, ka tas nodarbosies ar visu izglītības iestāžu ēdināšanu, kā arī ar pašvaldības ēku un teritoriju uzturēšanu un apsaimniekošanu, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informēja igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nedienas ar bērnudārzu ēdināšanu sākās pēc tam, kad no līguma atteicās līdzšinējais bērnudārzu ēdinātājs “Gurmann OÜ”, pēc kā tika atrasti pagaidu aizstājēji, taču šo procesu pavadīja cenu kāpums, tāpēc pašvaldība vēlējās atrast pastāvīgāku un lētāku risinājumu.

Pašvaldība rosināja izveidot savu ēdināšanas virtuvi, šobrīd ideja ir materializējusies un saimnieciskais centrs sāks darboties 1. jūlijā. Kā teikts pašvaldības paziņojumā, izveidotā saimnieciskā centra uzdevums ir aprīkot virtuves un nokomplektēt darbinieku komandu, lai nodrošinātu kvalitatīvu Valgas skolu un bērnudārzu ēdināšanu.

Paredzams, ka nākotnē saimnieciskais centrs pārņems visu Valgas apriņķa skolu un bērnudārzu virtuves, kā arī nodarbosies ar pašvaldības pārziņā esošo iestāžu ēku un teritoriju uzturēšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ja pārtika tiks sagādāta visām apriņķa izglītības iestādēm, pasūtījums būs lielāks un tāpēc cenām vajadzētu kristies uz apjoma rēķina. Doma ir nevis slēgt lauku skolu virtuves, bet gan apvienot,” saimnieciskā centra izveidi un funkcijas skaidro Valgas apriņķa vadītājas Monikas Rogenbaumas vietniece Māra Megi.

Pašvaldība cer, ka līdz rudenim virtuve būs gatava un pavāru kolektīvs nokomplektēts.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.