Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Stāsts par maskās tērptu personu uzbrukumu Valgā izrādījās nepatiess

Nesen Valgā satraukumu izraisīja gadījums, kad kādai skolniecei uzbruka trīs maskās tērptas vīriešu kārtas personas. Šobrīd policija un prokuratūra noskaidrojusi, ka šis uzbrukums tomēr nav noticis – tas bijis skolnieces mēģinājums izbēgt no atrašanās skolā, kurā viņa nesen bija kļuvusi par vardarbības upuri.
“Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims “Ziemeļlatvijai” vēsta, ka notikumu virkne aizsākās 20. martā, kad Valgas pamatskolā skolēnu konflikts beidzās ar vardarbību, kur pamatskolas audzēkņi – meitene un zēns – fiziski aizskāra skolasbiedreni, plēšot viņu aiz matiem un sperot pa muguru. Nākamajā rītā Valgas pamatskolas izglītības padomes ārkārtas sēdē tika nolemts, ka kaušļus un incidentā iesaistītos izslēgs no skolas uz divām nedēļām. No skolas tika izslēgti 11 incidentā iesaistīti skolēni. Vienu jaunieti policija uzreiz pēc vardarbīgā notikuma aizturēja.
3. aprīlī sāka izplatīties informācija, ka meitenei, kas iepriekš bija cietusi no uzbrukuma skolā, uzbrukušas trīs personas brīdī, kad viņa devusies uz skolu. Kā stāstījusi pati meitene, viņai uzbrukušas trīs maskās tērptas vīriešu kārtas personas, kā rezultātā viņa guvusi griezumus kreisajā vaigā. Prokuratūra tajā pašā dienā precizēja, ka tas ir skrāpējums, nevis griezums.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.