Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Nedēļas nogalē robežpilsētās – sportiskas un izklaidējošas nodarbes

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir Skrejiena-Valga-Valka-rikotaji.jpg
Lai simboliski atzīmētu sadarbības sākumu 21. aprīlī notiekošajam skrējienam Valga – Valka jeb “City Run”, pie Igaunijas – Latvijas robežas tikās Valgas pašvaldības pārstāvji – Lauri Drubinš (pirmais no labās) un Monika Rogenbauma un Valkas novada pašvaldības pārstāvji – Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītājs Raivis Graņics (pirmais no kreisās) un novada pašvaldības priekšsēdētāja Gita Avote, kā arī Valgas – Valkas “City Run” organizatoru pārstāvis biedrības “Triatloniakadeemia” valdes priekšsēdētājs Marguss Lepiks (vidū). FOTO: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Atklājot Valgas – Valkas pilsētu skrējiena pasākumus, 20. aprīlī no pulksten 14 līdz 16 kaimiņpilsētas Valgas centrālajā laukumā notiks sportisks un atraktīvs Ģimenes dienas pasākums. Savukārt 21. aprīlī no pulksten 9 līdz 17 notiks skrējiens Valga – Valka ar sacensību centru Valgas centrālajā laukumā. Programmā būs bērnu skrējieni, bet pieaugušajiem – piecu un desmit kilometru distances. Šī skrējiena startā gaidīti arī nūjotāji un ātrās iešanas dalībnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skrējiens Valga – Valka jeb “City Run” zem dažādiem nosaukumiem notiek jau daudzus gadus. Taču nākamos piecus gadus šo abu dvīņu pilsētu pasākuma organizēšanu ir pārņēmusi igauņu biedrība “Triatloniakadeemia” ar valdes priekšsēdētāju Margusu Lepiku.

Sportiskas aktivitātes, balvas un priekšnesumi

Sestdien notiekošajā Ģimenes dienā būs iespēja piedalīties vairākās sportiskās aktivitātēs – pārbaudīt savu veiklību šķēršļu joslā, kā arī uzspēlēt diskgolfu, basketbolu un kornholu. Par piedalīšanos katrs dalībnieks saņems saldu piemiņas dāvanu. Vēl viens pārsteigums būs tas, ka starp visiem dalībniekiem izlozēs balvas no Valgas – Valkas skrējiena sadarbības partneriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma rīkotāji iecerējuši arī visnotaļ plašu kultūras un izklaides programmu. Proti, uz Valgas pilsētas centrālā laukuma skatuves uzstāsies vietējās deju un dziesmu grupas: no pulksten 14 līdz 14.20 – studija “Joy”, no pulksten 14.30 līdz 14.40 – bērnudārzs “Walko”, no pulksten 14.40 līdz 14.50 – bērnudārzs “Buratino”, no pulksten 14.50 līdz 15.00 – deju grupa “JJ Street”, bet no pulksten 15.30 līdz 16 – Valgas mūzikas skola. Ģimenes dienas pasākuma laikā būs iespēja saņemt arī nākamās dienas starta materiālus un reģistrēties dalībai skrējienam.

Būs medaļas un silta zupa

Skrējiena Valga – Valka rīkotāju igauņu biedrības “Triatloniakadeemia” kalendārā var atrast gan Igaunijas triatlona kausa izcīņas posmus, gan ilggadēju “Viking Window Paide-Türi” tautas skrējienu. Abu pilsētu skriešanas pasākumu atbalsta arī kompānija “Utilitas”, kas šogad zaļās enerģijas un siltuma ražošanu ir sākusi paplašināt arī Valkā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad skrējiena norisē plānoti vairāki jauninājumi – skrējiena ietvaros notiks bērnu skrējieni 350 metru un vienu kilometru garā distancē. Savukārt pieaugušajiem paredzētas piecu un desmit kilometru distances. Visus finišētājus gaida medaļa un silta zupa. Valga – Valka “City Run” desmit un piecu kilometru distanču skrējienā atsevišķi godalgos trīs ātrākos vīriešus un trīs ātrākās sievietes. Savukārt vecuma grupu trīs labākos apbalvos ar materiālām balvām.

Valkas novada Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītājs Raivis Graņics informē, ka skrējienam ir reģistrējušies gandrīz 600 dalībnieku. Šogad lielu interesi izrādījuši arī bērni, jo pasākuma rīkotāji sola pārsteigumus.

Vairāk informācijas un norādījumus var atrast Valga – Valka skrējiena mājaslapā: valgavalkacityrun.eu (arī latviešu valodā).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzziņai

Satiksmes ierobežojumi Valkā 21. aprīlī:

• satiksme būs slēgta no pulksten 11.30 līdz 16 Raiņa, Rīgas, Emīla Dārziņa, Ausekļa, Smilšu, Sēlijas ielās;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

• satiksme būs slēgta no pulksten 13.45 līdz 16 Poruka, Rīgas (posmā no Emīla Dārziņa līdz Poruka) un Raiņa ielā (posmā no Emīla Dārziņa līdz Poruka);

• stāvēšana aizliegta skriešanas trasē Raiņa, Rīgas, Emīla Dārziņa, Ausekļa, Smilšu, Sēlijas un Poruka ielās;

• sabiedriskais transports ir novirzīts un neapstājas pieturās: Prokuratūra, SEB banka un Kultūras nams.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.