Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uz nenoteiktu laiku Valkas novada piecu pagastu pārvaldes vadīs Pēteris Pētersons

“Ziemeļlatvijas” rīcībā ir ziņa, ka, sākot ar 21. martu, Valkas novada visu piecu pagastu – Valkas, Ērģemes, Kārķu, Vijciema un Zvārtavas – pārvaldes vadīs līdzšinējais Kārķu un Ērģemes pagastu pārvalžu vadītājs Pēteris Pētersons.
Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis skaidro, – ņemot vērā, ka līdzšinējie Valkas, Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvaldnieki atrodas darbnespējas prombūtnē vai izbeiguši darba attiecības, pieņemts lēmums, ka uz nenoteiktu laiku, sākot no 21. marta, iepriekšminēto pagastu pārvaldnieku pienākumus veiks Ērģemes un Kārķu pagastu pārvalžu vadītājs Pēteris Pētersons. Pagasta pārvalžu vadītāju prombūtnes laikā pienākumu deleģēšana kādam citam pagastu pārvaldniekam esot Valkas novada pašvaldības standarta prakse.
“Par darbinieku aizvietošanu un pienākumu deleģēšanu lemj izpildvara un tam nav nepieciešams domes deputātu balsojums,” uz “Ziemeļlatvijas” jautājumu atbild I. Leitis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Ja runājam par pagasta ceļu sakārtošanu, tad atgādināšu, ka ceļa šķērsgriezuma profilam vajadzētu atgādināt aploci, bet ne līdzenu grāvja pamatni. Katru reizi greideris stumj grunti no ceļa vidus uz malām, ceļa apmale vietā jau ir par pusmetru augstāka kā nomale. Mēģiniet uzminēt, kāds ir iznākums! Ieteiktu pameklēt kādu zinošu ceļmeistaru, jo zinu, ka starp deputātiem vismaz viens ir. Mana vārda pieminēšana nebūtu vajadzīga, stāstu tikai to, ko esmu dzīvē pieredzējis, pats savām acīm redzējis, kā pareiza greiderēšana darbojas.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.