Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pamatskolas sporta ēku būvē aizķeršanās

Remonts Valgas pamatsskolas baseinā ieildzis griestu remontdarbu dēļ. Foto: Tīts Loims

Būvdarbu grūtības aizkavējušas gan Valgas pamatskolas sporta zāles, gan peldbaseina būvniecību Valgā, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informēja igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” redaktors Jāns Raps.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pamatskolas sporta ēkas būvdarbi Valgas stadiona teritorijā sākās pagājušā gada pavasarī, taču apstājās, kad būvniecības uzņēmums “Rennes OÜ” saskārās ar finansiālām grūtībām, pēc kā bankrotēja. Tādējādi pie būvniecības ķērās nākamais būvnieks, uzņēmums “RST”, taču ar būvdarbiem neklājas viegli, jo uzņēmums ir neliels.

Jaunā līguma beigu termiņš ir šī gada 31. decembris. Pēc pašvaldības būvniecības un plānošanas dienesta vadītāja Urmasa Meldres teiktā, ēka teju ir pabeigta, vēl atlikuši daži darbi, pēc kā varēs sākties iekšdarbi.

Valgas pamatskolas peldbaseinā remontdarbi sākās pagājušā gada septembra beigās un tiem vajadzēja ilgt pusgadu. Peldbaseina atjaunošanas pirmajā posmā tiks veikta baseina labošana un ūdens attīrīšanas sistēmas ierīkošana. Taču projektā notika nelielas izmaiņas, bija jāveic griestu remonts, kuru dēļ darbu pabeigšana draudēja aizkavēties par četrām nedēļām, taču šie darbi turpinās joprojām. Kavēšanās iemesls ir pārmaiņas darbu veicošajā uzņēmumā “Eviko”.

Pēc U. Meldres teiktā, darbus paredzēts pabeigt līdz Jāņiem, pēc kā baseinā tiks iepildīts ūdens, notiks tehniskās pārbaudes. Paredzams, ka skolēni baseinā varēs sākt peldēt šī gada rudenī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.