Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Notiek Valgas slimnīcas neatliekamās palīdzības nodaļas rekonstrukcija

Valgas slimnīcas valdes loceklis Apo Oja spiež roku uzņēmuma “AS Tartu Ehitus” izpilddirektoram Alaram Loo, novēlot veiksmi neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas būvdarbu veikšanā. Foto: Arvo Mēkss

Valgas slimnīcā sākta pilnīga neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas (NMPN) rekonstrukcija, lai uzlabotu ārstu darba vidi un pacientu ārstēšanas apstākļus, kā arī paaugstinātu slimnīcas gatavību risināt krīzes situācijas, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informēja igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“NMPN darbiniekiem un pacientiem veidojam pilnīgi jaunu vidi,” sacīja Valgas slimnīcas valdes loceklis Apo Oja. “Šobrīd nodaļa atrodas slimnīcas pagalma pusē, rekonstrukcijas rezultātā tā atradīsies parka pusē. Līdz gada beigām nodaļas telpas iegūs jaunas aprises.”

Pēc A. Ojas teiktā, par nepieciešamību atjaunināt neatliekamās medicīniskās palīdzības iestādes un uzlabot darba apstākļus tajās, Igaunijā runāts jau vairāk nekā piecus gadus. Papildu stimulu darbu uzsākšanai deva arī nesenā koronavīrusa pandēmija.

“Pilnībā renovēsim nodaļas 600 kvadrātmetru platību, izveidosim jaunas tehniskās sistēmas, jaunas telpu konstrukcijas, virsmu segumus. Kad būsim pabeiguši visus darbus, šī slimnīcas daļa izskatīsies kā jauna,” sacīja Alars Loo, uzņēmuma “AS Tartu Ehitus”, kas ieguva būvdarbu līgumu, izpilddirektors.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Divus miljonus eiro vērtās renovācijas laikā medicīniskās palīdzības sniegšana telpās netiks pārtraukta.

“Medicīnas ēkās esam strādājuši jau iepriekš, taču pirmo reizi veicam būvdarbus strādājošās NMPN telpās, tas mums ir liels izaicinājums,” sacīja A. Loo.

“Būvdarbus pavada liels troksnis un putekļi, taču darbinieki ar to rēķinās,” sacīja neatliekamās medicīnas palīdzības nodaļas vadītājs Kairi Kikkass. “Tas noteikti traucēs pacientiem, es par to atvainojos, taču tas ir tā vērts, jo nākotnē mums būs jauna un mūsdienīga nodaļa.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.