Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izvēlēta Vijciema un Mierkalna tautas namu vadītāja

Valkas novada pašvaldības deputāti Vijciema un Mierkalna tautas nama vadītājas amatā apstiprināja Vitu Bērziņu. Foto: No personīgā arhīva

Lai gan vakar attālināti notikušajā Valkas novada pašvaldības domes sēdē vairums opozīcijas deputātu balsojumā nepiedalījās, tomēr pietika ar pārējo deputātu izteikto atbalstu līdzšinējai Vijciema tautas nama vadītājai Vitai Bērziņai viņas apstiprināšanai jaunajā amatā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa vienīgā bija pieteikusies pašvaldības rīkotajā iekšējā konkursā uz Vijciema un Mierkalna tautas namu vadītājas amatu.

“Ziemeļlatvija” jau vēstīja, ka janvāra sēdē deputāti nolēma, opozīcijai iebilstot, likvidēt Mierkalna tautas nama vadītājas amatu. Šajā amatā vairākus gadus strādāja, kā arī vietējos Zvārtavas pagasta pašdarbības kolektīvus vadīja  Dagnija Pakalne. Šajā sēdē, opozīcijas deputātiem Viesturam Zariņam un Dacei Bašķei balsojot pret, bet pārējiem balsojumā nepiedaloties, Mierkalna tautas nama vadītājas amats tika likvidēts. Turpmāk abus tautas namus – Vijciemā un Mierkalnā – vadīs V. Bērziņa. Vakar “Ziemeļlatvija” vairākkārt centās sazvanīt V. Bērziņu, bet tas neizdevās. Arī Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītāja Valda Šaicāna viedokli neizdevās uzzināt, jo arī viņš neatbildēja uz telefona zvaniem.

Pirms balsojuma par V. Bērziņas apstiprināšanu amatā pašvaldības priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis atzina, ka viņam nav šaubu, ka V. Bērziņa varētu labi veikt šo darbu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.