Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pasniegs Vijciema pagasta Gada balvu aktīvākajiem kultūrā un sportā

FOTO: no Facebook

16. decembrī pulksten 20 Vijciema tautas namā sāksies viens no pagasta gada svarīgākajiem un apmeklētākajiem pasākumiem – Vijciema pagasta Gada balvas pasniegšana kultūrā un sportā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vijciema tautas nama vadītāja Vita Bērziņa atzīst, ka šogad pagastā bijusi aktīva dzīve gan kultūrā, gan sportā. Šogad pašiem aktīvākajiem pagasta kultūras dzīves dalībniekiem pasniegs četras Lielās balvas kultūrā un arī četras Lielās balvas sportā. Savukārt pagasta sporta dzīves organizators Juris Kalniņš pasniegs piecas Pateicības, bet kultūras jomā tiks pasniegtas kopumā astoņas Pateicības. V. Bērziņa stāsta, ka Zvārtavas pagasta Mierkalna tautas namā darbojas tikai viens amatiermākslas kolektīvs – amatierteātris “Latviānis”. Arī viņi ir ielūgti uz šo pasākumu, jo V. Bērziņa vada arī vietējo kultūras dzīvi Mierkalna tautas namā.

“Kas zina, iespējams, arī zvārtaviešiem tiks kāda balva,” ir noslēpumaina pasākuma organizatore.

Turklāt šogad plānots sumināt tos pagasta iedzīvotājus, kuri ir bijuši ne tikai aktīvi, bet atstājuši paliekošas pēdas pagasta dzīvē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gada balvām tapis arī jauns dizains – tās ir smagākas un biezākas. V. Bērziņa skaidro, ka pasākums, kas katru gadu ir kupli apmeklēts, notiks pie galdiņiem. Tiem apmeklētājiem, kuri ir saistīti ar vietējo kultūras un sporta dzīvi, noteikta visnotaļ simboliska dalības maksa. Savukārt pārējiem, kuri vēlēsies ballēties kopā ar vijciemiešiem, dalības maksa – astoņi eiro. V. Bērziņa lēš, ka galdiņi būs jāizvieto arī foajē, jo interese par šo pasākumu ir liela. Tas vietējo kultūras dzīves organizatori tikai priecē, jo tas liecina, ka ļaudis grib kopā svinēt svētkus.

Pasākumu kuplinās Valkas pūtēju orķestra mūziķi un Smiltenes novada Blomes pagasta senioru deju kolektīvs “Nadele”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.