Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sākusies gatavošanās 18. Lielajam labdarības robežtirgum

Valkas novada pašvaldība paziņojusi, ka šogad 7. un 8. maijā pēc ilgāka pārtraukuma Covid-19 pandēmijas dēļ notiks iedzīvotāju iecienītais Lielais labdarības robežtirgus. Šogad tas jau notiks 18. reizi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai visiem tirgotājiem dotu vienlīdzīgas iespējas nokļūt starp preču pārdevējiem, šogad pieteikšanās būs pieejama tikai elektroniski. Jau nolemts, ka pieteikumus izskatīs rindas kārtībā, kas veidosies no anketas iesūtīšanas laika. Tirgotājiem jāņem vērā, ka pieteikties varēs tikai uz abām pasākuma dienām. Ņemot vērā to, ka aizvadītajā gadā atklāja dvīņu pilsētu Valgas – Valkas centru, tad arī tirgus norises vietas šogad būs citur, nekā tas bija ierasts. Tirdzniecības zonu karte būs pieejama reģistrācijas atklāšanas dienā. Par reģistrācijas atklāšanas datumu drīzumā novada pašvaldība sola paziņot. Interesenti aicināti sekot līdzi informācijai mājaslapā www.visit.valka.lv un “Facebook”.

Novada pašvaldības priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis stāsta, ka pagājušonedēļ notika darba grupas tikšanās, kurā nolemts tirgus organizēšanā iesaistīt ne tikai vietējos tūrisma speciālistus, bet arī novada pašvaldības Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļu Ginta Stālmeistera vadībā.

Savukārt novada pašvaldības Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas  tūrisma speciāliste Laura Krastiņa stāsta, ka šī pasākuma rīkošanas darba grupā strādā V. A. Krauklis, izpilddirektors Ainārs Zābers, Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītāja vietniece Gunta Smane, pilsētas kultūras nama direktora vietniece Līga Pandalone, pārstāvji no Valgas pilsētas kultūras centra un Valkas Jauniešu domes.

Sākotnēji plānots ļaut pieteikties vismaz 400 tirgotājiem, bet vai tā būs, rādīs laiks un epidemioloģiskā situācijā saistībā ar slimošanu ar Covid-19. Plānots, ka tirgus pasākumi notiks dvīņu pilsētu kopīgajā centrā, Valgas pilsētas centrālajā laukumā, Raiņa un Rīgas ielas posmos, uz Raja ielas starp lielveikaliem “Rimi” un “Selver”, Tartu ielas posmā no Valkas rajona tiesas nama līdz tiltam pār Pedeles upe, no robežbūdiņas Raiņa ielā turpinājumā pa Sepruse (Sõpruse) ielu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.