Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Opozīcija uzstāj – visiem deputātiem jāzina, kā risinās ģimenes ārstu prakšu telpu jautājums

Vakar Valkas novada pašvaldības domes sēdes sākumā pirms darba kārtības apstiprināšanas opozīcija interesējās, kā pašvaldības politiskā vadība risina ārkārtas situāciju saistībā ar piecām ģimenes ārstu praksēm, kurām uzteiktas telpas. Opozīcijas deputāti uzskata, ka visiem deputātiem ir jābūt lietas kursā, jo ne tikai satrauktie iedzīvotāji, bet arī ģimenes ārsti zvana saviem deputātiem un lūdz palīdzēt rast risinājumu. Turklāt laika vairs nav daudz – tikai līdz augustam.
Domes sēdes sākumā opozīcijas deputāte Unda Ozoliņa aicināja novada pašvaldības priekšsēdētāju Gitu Avoti sniegt informāciju, kā pašvaldība risina jautājumu par jaunu telpu meklēšanu pieciem Valkā praktizējošiem ģimenes ārstiem. Deputāte norādīja, ka līdz šim detalizētu informāciju guvusi vien, izlasot 23. aprīļa laikrakstu “Ziemeļlatvija” un iepazīstoties ar laikraksta portālā www.ziemellatvija.lv publicētās aptaujas rezultātiem. U. Ozoliņa uzskata, ka nepieciešams izveidot pat īpašu darba grupu, jo šī ir lieta, kas prasa steidzamu un konkrētu risinājumu.
To, ka šis jautājums nav vienaldzīgs ļoti daudziem, apliecina arī tas, ka trešdienas pēcpusdienā nevienā Valkas veikalā, kur tiek tirgoti preses izdevumi, laikraksta “Ziemeļlatvija” otrdienas numurs vairs nebija nopērkams. Šī publikācija ““Labāka rītdiena” no telpām izliek ģimenes ārstus” ir bez maksas izlasāma interneta vietnē www.ziemellatvija.lv.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.