Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Augstskolas auditorijā – studente, skolā – pedagoģe, mācot teju vienaudžus

Šī piektdiena, 8. septembris, Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes 2. kursa studentei, smiltenietei Tīnai Deinai Kukurītei ir ļoti nozīmīga, un viņa, visticamāk, to ilgi neaizmirsīs kā dienu, kad pasniedza pirmās bioloģijas stundas Smiltenes vidusskolā.

Jau rakstījām, ka jaunajā mācību gadā Smiltenes novadā sākuši strādāt 14 pedagogi, viņu vidū – arī Tīna Deina Kukurīte, kurai šī ir atgriešanās savā bijušajā skolā, nu jau bioloģijas skolotājas statusā.

Smiltenes vidusskolā viņa absolvēja 9. klasi, pēc tam mācības turpināja Cēsu Valsts ģimnāzijā.

Darbu skolā Tīna Deina apvienos ar klātienes studijām augstskolā.

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) jau publiskojusi informāciju, ka kopumā Latvijas skolās un pirmsskolās pirms jaunā mācību gada sākuma pietrūka 1013 pedagogu, it sevišķi latviešu valodā, matemātikā un dabaszinībās. IZM neslēpj bažas par to, ka pedagogu skaits Latvijā ir nepietiekams, un pastāv fundamentāli riski nozares ilgtspējai.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.