Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Grundzāles amatierteātris nosvin jaunā iestudējuma pirmizrādi

27. aprīlī Grundzāles kultūras namā skatītāju pārpildītā zālē Grundzāles pagasta amatierteātris “Cik Jaudas” pirmo reizi publikai rādīja savu jaunāko iestudējumu – Monikas Zīles komēdiju “Džentlmenis ar pannu”.
Skatītāji saņēma pamatīgu C vit­amīna devu, smaidot un smejoties par amizantajām situācijām, kādās nokļuva lugas varoņi.
Jaunais speciālists pagastā rada nemierus
Amatierteātra režisore Dzintra Medne teic, ka kolektīvs šoreiz vēlējies iepriecināt skatītājus ar komēdiju, ņemot vērā viņu vēlmes. Aizvadītajā sezonā “Cik Jaudas” iestudēja Ineses Tālmanes lugu “Cerību ēnā” pēc Rūdolfa Blaumaņa noveles “Nāves ēnā” motīviem, bet pēc šīs lugas izrādes režisore saņēma gan īsziņas, gan mutiskus lūgumus iestudēt ko jautrāku.
“Džentlmenis ar pannu” ir komēdija – mīlestības stāsts. Kādā pagastā ierodas jauns speciālists, un ap viņu savērpjas dažādi pārpratumi un pat kuriozi, bet beigās viss atrisinās laimīgi. “Ja cilvēks ļoti mīl, tad viņš dara visu iespējamo un arī ar citu palīdzību, lai sasniegtu savu mērķi,” sižetu nedaudz ieskicē Dzintra Medne.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.