Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vai biroja krēsls var būt vienlīdz ērts un dizainiski pievilcīgs?

Biroja ikdiena nav iedomājama bez ergonomiskām, ērtām un funkcionālām biroja mēbelēm, jo tajās mēs aizvadām lielāko daļu savas darba dienas. Biroja krēsli un galdi ir īpaši būtiski un var tikt uzskatīti par garantu darbinieka darba kvalitātei un produktivitātei. Ja biroja krēsls nebūs ērts un pielāgojams atbilstoši darbinieka augumam, kā arī pareizai sēdēšanas pozai pie darba galda, ilgās darba stundas var radīt diskomfortu, muguras sāpes un pastiprinātu nogurumu. Tādēļ mēbeļu salons “Kate” ne tikai pārstāv augstas kvalitātes biroja mēbeļu zīmolus, bet arī paši projektē un komplektē biroja mēbeles, lai vienmēr būtu pārliecināti par to kvalitāti un ilgtspējību.

Kvalitatīvi un ērti biroja krēsli ir pietiekoši plati un dziļi, tiem ir regulējams augstums un atzveltne, lai maksimāli varētu pielāgot krēslu augumam. Savukārt, mugurkaula izliekumam atbilstoša krēsla atzveltne ar atbalstu arī muguras lejasdaļai neļaus noslogot mugurkaula skriemeļus, radot papildus diskomfortu, bet roku balsti mazinās slodzi kakla un plecu zonās.

Tieši šādi ir “Kate” komplektētie ergonomiskie un dizainiski elegantie biroja krēsli QUEEN, DELTA, NERO un NETS. Turklāt, visi biroja krēslu modeļi ir papildināti ar pašbremzējošiem riteņiem lielākai drošībai. Šādi biroja krēslu ritenīši nodrošina brīvu pārvietošanos, sēžot uz krēsla, taču tiklīdz no tā pieceļas, ritenīši nobloķējas, apgrūtinot krēsla nejaušu pārvietošanu. 

Vienlīdz būtiska labu biroja krēslu īpašība ir arī pārdomāts dizana izskats, jo pirmais iespaids par biroju un tā interjeru kopumā rodas, vizuāli novērtējot biroja iekārtojumu un īpaši mēbeļu izskatu. Turklāt, vizuālās kvalitātes var arī palīdzēt celt darbinieku produktivitāti un vēlmi atrasties birojā.

Mēbeļu salons “Kate”, projektējot un komplektējot savas biroja mēbeles, rūpīgi seko līdzi gan pasaules dizaina tendencēm, gan mainīgajām klientu vajadzībām. Tādēļ QUEEN, DELTA, NERO un NETS biroja krēsli ir pielāgojami ikvienam – tos iespējams individualizēt, izvēloties vēlamākos apdares materiālus un to toņus, kā arī funkcionālos elementus, piemēram, papildus galvas vai roku balstus. Uzziniet vairāk www.kate.lv, kā arī saņemiet konsultācijas no speciālistiem, kas ieteiks labākos risinājums.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.