Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uzņēmējus aicina piedalīties Oslo inovāciju nedēļas pasākumos

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir izsludinājusi pieteikšanos dalībai “Oslo inovāciju nedēļas” (Oslo Innovation week) pasākumos, kas norisināsies no 2023. gada 25. septembra līdz 29.septembrim, Oslo, Norvēģijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LIAA Norvēģijas finanšu instrumenta departamenta direktors Jānis Ločmelis: “Norvēģija ir valsts, kura daudz investē pētniecībā un attīstībā, pievērš lielu uzmanību ilgtspējas jautājumiem un zaļajām inovācijām dažādās nozarēs. Oslo inovāciju nedēļā mūsu uzņēmumiem būs iespēja piedalīties aptuveni 80 dažādos pasākumos, kuros varēs prezentēt savu piedāvājumu, kā arī iegūt jaunus kontaktus biznesa attīstībai”.

Oslo inovāciju nedēļā īpaši aicināti piedalīties tie Latvijas uzņēmumi, kuriem ir biznesa interese zaļo inovāciju, dzīves kvalitāti atbalstošu tehnoloģiju un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā. Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas komersantu atpazīstamību, konkurētspēju, kā arī eksporta potenciālu, piesaistot investorus un izveidojot ilgtermiņa sadarbības partneru tīklu augstākminētajās jomās. Dalībai pasākumā iespējams piesaistīt līdzfinansējumu līdz 100% no kopējām izmaksām.

Inovāciju nedēļa Oslo sniedz plašas iespējas, lai satiktos, iepazītos un, iespējams, pat sadarbotos ar citiem jaundibinātiem uzņēmējiem vai investoriem un attiecīgo jomu speciālistiem no visas pasaules. Oslo inovāciju nedēļas laikā tiks demonstrētas idejas un inovācijas, kuras tiecas veidot labāku nākotni. Tāpat ar savu pieredzi dalīsies dažādu jomu speciālisti, kuri risina lielākos izaicinājumus ar kādiem saskaramies pasaulē. Katru gadu Inovāciju nedēļu Oslo apmeklē vairāk kā 25 tūkstoši dalībnieki, no kuriem ap 30% ir viesi no ārvalstīm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Oslo inovāciju nedēļas ietvaros Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Bizness un Inovācijas” donorvalsts partneris “Innovation Norway” organizē tīklošanās pasākumu, kurā tiks pulcēti pārstāvji ne tikai no Latvijas un Norvēģijas, bet arī no citām Centrāleiropas un Rietumeiropas valstīm. Pasākuma ietvaros atsevišķi dalībnieki sniegs īsas prezentācijas pitch veidā.Informācija par pasākumu šeit.

Oslo inovāciju nedēļas pasākuma programma ir pieejama šeit. Programma regulāri tiks atjaunota līdz pat septembrim.

Uzņēmumiem jārēķinās ar sava pārstāvja komandējumu izdevumiem, bet uz atbalstu uzņēmumi varēs pretendēt saskaņā ar de minimis regulējumu un Ministru kabineta noteikumu Nr. 500 15.1., 15.2. un 15.3. apakšpunktiem. Radušās izmaksas 100% apmērā komandējuma izdevumiem tiks segtas pēc dalības iniciatīvā, iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija kā pieteikties šeit.

Informāciju sagatavoja: LIAA Komunikācijas un informācijas departamentā

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.