Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uzņēmumi aicina jaunos speciālistus pie sevis atvērto durvju dienās

www.pexels.com

Jau 18. gadu pēc kārtas notiks plaša mēroga pasākums – Uzņēmumu atvērto durvju dienas, kurā darba devēji visā Latvijā aicinās pie sevis jaunos speciālistus, lai iepazīstinātu tos ar darba un prakses iespējām. Uz atvērtajām dienām ikviens var doties no 8. – 12. aprīlim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija un pieteikšanās pasākumiem pieejama karjeras portālāPrakse.lv: https://ej.uz/8mk7

Šajā gadā uzņēmumi kopumā piedāvā līdz 800 – 900 jaunas darba un prakses vietas! Uzņēmumi vēlas tiešsaistē un klātienē iepazīties ar potenciālajiem darbiniekiem, parādīt savu ofisu un ražošanas telpas, kā arī atklāt, kāda izskatītos ikdiena, ja darbinieki izlemtu strādāt uzņēmumā. Darba devēji ir ļoti ieinteresēti atrast jaunus darbiniekus, lai veiksmīgi varētu attīstīties un sniegt pienesumu Latvijas ekonomikā.

2023. gada rudenī dalībnieku aptaujā uz jautājumu: “Vai bija vērts piedalīties pasākumā” ar “Jā” atbildēja 94%, turklāt uz jautājumu “Vai tas palīdzēja uzlabot domas par iepazīto uzņēmumu” 88% atbildēja “Jā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopumā šogad durvis vērs 50 darba devēji: RIX Rīgas lidosta, Atea Global Services, Cēsu alus, Magebit, Booking Group Corporation, Airline Support Baltic, Rīgas viļņi, Scandivac, Rīgas Siltums, Tvnet, Euro Live Technologies, PHARMIDEA, Citadele banka, Semarah Hotel Management, Swisscom DevOps Center Latvia, ELKO grupa, Latvijas Nacionālais arhīvs, CGI IT Latvia, DNB Bank ASA Latvijas filiāle, Valsts nekustamie īpašumi, SEB grupas biznesa pakalpojumu centrs Rīgā, Monum, Lursoft, Polipaks, Centrālā statistikas pārvalde, Grand Poet hotel, Edge Autonomy, Konferenču un spa viesnīca “Lielupe”, Betby, Daiļrade koks, Alukon, Multipack, Folsen, Glaskon, APS, Izglītības pasākumi, Efectio un citi.

Par projektu „Uzņēmumu atvērto durvju nedēļa

Latvijā vērienīgākais jauno speciālistu projekts, kas jau 18. gadu ļauj tūkstošiem dalībnieku tiešsaistē un klātienē iepazīt dažādu nozaru uzņēmumus. Projekta mērķis ir parādīt jaunajiem speciālistiem reālās darba tirgus perspektīvas Latvijā un palīdzēt tiem veiksmīgāk integrēties darba tirgū. Pateicoties projektam, darba vietu atraduši jau8122 jaunie speciālisti.

Kristaps Bērziņš, Uzņēmumu atvērto durvju nedēļas vadītājs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.