Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

NVA turpina sadarbību ar atvērto tiešsaistes kursu platformu “Coursera”, Latvijas iedzīvotājiem piedāvājot iespēju bez maksas apgūt darba tirgū pieprasītās prasmes

Ja Jums ir nepieciešams apgūt vai pilnveidot darba tirgū pieprasītās prasmes, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina pieteikties bezmaksas mācībām starptautiskajā atvērto tiešsaistes kursu platformā “Coursera”! Tā ir lieliska iespēja sev ērtā laikā tiešsaistē apgūt izglītības programmas informācijas tehnoloģiju, datorzinību, datu zinātnes,  uzņēmējdarbības un pārvaldības jomā, apgūt profesionālās ievirzes angļu valodu, kā arī attīstīt caurviju prasmes – komunikāciju un sadarbību darba vidē, mācīšanās spējas un metodes, pašorganizēšanos un laika menedžmentu, radošumu un inovācijas profesionālajā vidē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācības atvērto tiešsaistes kursu platformā “Coursera” notiek galvenokārt angļu valodā. Gada laikā nodarbinātie platformā “Coursera” var mācīties ne vairāk kā sešus mēnešus, savukārt bezdarbnieka vai darba meklētāja statusā reģistrētie klienti – ne vairāk kā četrus mēnešus.Mācību programmas apguves rezultātā dalībniekam tiek izsniegts profesionālais “Coursera” sertifikāts, kas ir atzīts un uzticams prasmju rādītājs.

Starptautiskās atvērto tiešsaistes kursu platformas “Coursera” izpilddirektors Džefs Madžinkalda (Jeff Magionkalda), uzsākot sadarbību ar NVA, norādīja, ka kopīgiem spēkiem Latvijas iedzīvotājiem tiek nodrošināta piekļuve darba tirgus prasībām atbilstošām augstas kvalitātes mācību programmām, ko izstrādājuši pasaules vadošie uzņēmumi un universitātes, tostarp Meta, IBM, Jeila Universitāte un Londonas Impērijas koledža.

Šogad bezmaksas mācības platformā “Coursera” jau ir uzsākuši vairāk nekā deviņi simti dalībnieku, populārākās mācību jomas ir datu zinātne, profesionālās ievirzes angļu valoda, bizness, informāciju tehnoloģijas. Mācību laikā tiek attīstītas arī komunikācijas, vadības un menedžmenta, stratēģijas un darbības, kritiskās domāšanas un biznesa komunikācijas prasmes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai pieteiktos platformas “Coursera” bezmaksas mācību licences saņemšanai, jāaizpilda pieteikuma anketa NVA tīmekļvietnē, norādot izvēlēto mācību programmu. NVA, saņemot pieteikumu, izvērtēs pretendenta atbilstību mācību nosacījumiem un informēs par mācību uzsākšanas laiku.Ja ir nepieciešama speciālista palīdzība mācību programmas izvēlē, iesakām pieteikties NVA karjeras konsultācijai.

Plašāka informācija par NVA un atvērto tiešsaistes kursu platformas “Coursera” piedāvājumu izlasāma NVA tīmekļvietnes sadaļā “Coursera piedāvājums” (https://www.nva.gov.lv/lv/coursera-piedavajums-0).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.