Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uz mācībām jauniešiem “Laukiem būt” aicina jaunus dalībniekus

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) jau divpadsmito gadu visā Latvijā organizē mācības jauniešiem no laukiem un mazpilsētām. Jau 6. oktobrī ar informatīvo dienu visos Latvijas reģionos sāksies 12. “Laukiem būt!” sezona, ko LLKC īsteno aktivitātes “Atbalsts uzņēmējdarbības veicināšanai lauku teritorijās” ietvaros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācības ir bez dalības maksas un paredzētas jauniešiem vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri ir uzsākuši vai plāno attīstīt savu uzņēmējdarbību.

Mācības būs no oktobra līdz novembrim daļēji klātienē birojos visā Latvijā, daļēji attālināti tiešsaistes platformā “Zoom”. Sešas mācību dienas sadalītas pa vienai dienai nedēļā, lai jaunieši tās varētu apvienot ar darbu vai studijām.

Mācību tēmu loks solās būt ļoti plašs – sevis kā uzņēmēja apzināšanās, idejas ģenerēšana un attīstība, uzņēmējdarbības pamati, aktuālie finansējuma piesaistīšanas instrumenti laukos, biznesa plāns kā idejas attīstības pamats, finanšu plānošana, tirgus analīze, mārketings un reklāma, prezentēšanas prasmes, pārdošana un citas tēmas, kas ir būtiskas jaunajam uzņēmējam. Jaunieši, kuri mācību noslēgumā veiksmīgi prezentēs savu biznesa ideju, varēs startēt arī biznesa ideju konkursā “Laukiem būt!” un cīnīties par naudas balvām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties jau tagad var pie atbildīgā konsultanta sev ērtākajā birojā visā Latvijā, tostarp LLKC Valkas un Valmieras konsultāciju birojos. Pieteikties mācībām var, sazinoties ar Valkas biroju, zvanot uz tālruni 29445406 vai sūtot e-pastu uz valda.empele@llkc.lv

Uz mācībām tiek aicināti gan tie, kurus vajag iedrošināt spert šo pirmo būtisko soli pretī sava biznesa radīšanai, gan arī tie, kuri jau drosmīgi iet pretī izvēlētajiem mērķiem.

“Mācības “Laukiem būt” ir lieliska iespēja īstenot ne vien savu biznesa ideju laukos, bet arī saprast, cik tā ir dzīvotspējīga. Tā ir lieliska iespēja paplašināt savu redzesloku, kā arī uzsākt ceļu pie savu mērķu īstenošanas, jo, kā mēs esam pārliecinājušies iepriekšējos gados, daudzas jauniešu ieceres ir īstenojušās un turpina pastāvēt jau vērā ņemamā uzņēmējdarbības līmenī,” atgādina Valkas konsultāciju biroja uzņēmējdarbības konsultante Valda Empele.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.