Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uz kultūras centra vadītāja vakanci – pieci pretendenti

Uz drīz vakanto Smiltenes kultūras centra vadītāja amatu atklātā konkursā ir pieteikušies pieci pretendenti – četras sievietes un viens vīrietis, “Ziemeļlatviju” informē Smiltenes novada pašvaldības Kultūras un tūrisma pārvaldes vadītāja Velga Mālkalne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendentu pieteikumus izskatīs konkursa vērtēšanas komisija, bet gala lēmumu pieņems Kultūras un tūrisma pārvalde, kas arī izsludināja konkursu uz vakanci.

Kandidāti savus pieteikumus konkursā varēja iesniegt līdz 25. augustam.

“Konkrēta termiņa, kad ar pretendentiem jāsāk rīkot intervijas, nav, bet centīsimies to darīt pēc iespējas ātrāk. Tas būs atkarīgs no tā, kad kopā varēs sanākt visi komisijas locekļi. Tiks izvēlēts kandidāts, kurš atbilst prasībām un ir gatavs strādāt,” piebilst Velga Mālkalne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kultūras un tūrisma pārvalde Smiltenes kultūras centra vadītājam piedāvā pilna laika amata vietu uz nenoteiktu laiku un atalgojumu no 1259 eiro mēnesī (pirms nodokļu nomaksas).

Pretendentiem izvirzītās prasības ir: augstākā izglītība vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība kultūras vai vadības, vai citas jomas humanitārajās zinātnēs; profesionālās pilnveides programmu apguve kultūras vadības jomā; pieredze kultūras pasākumu/projektu īstenošanā; pieredze vadītāja darbā ne mazāk kā trīs gadi; prasme organizēt komandas darbu, strādāt komandā; prasme strādāt ar mūsdienu informācijas tehnoloģijām un darboties sociālajos medijos; augstas pašorganizācijas prasmes, atbildība un radošums, un citas.

Jau rakstījām, ka Smiltenes kultūras centra vadītāja amats kļūs vakants no 18. septembra, kad līdzšinējais šī amata pienākumu izpildītājs Edgars Raginskis sāks vadīt kultūras jomu Smiltenes novadā. Šis ir viens no amatiem Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.