Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes tehnikuma jaunais direktors izglītības jomā raugās ar optimistisku skatienu

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) komisija atklātajā konkursā uz Profesionālās izglītības kompetences centra (PIKC) “Smiltenes tehnikums” direktora amata vietu par atbilstošāko atzinusi mācību iestādes līdzšinējo būvniecības un mašīnzinību programmu nodaļas vadītāju Rolandu Aģi. Tikmēr līdzšinējais Smiltenes tehnikuma direktors Andris Miezītis ir devies pelnītā atpūtā.

Kā izskanējis, šonedēļ Smiltenes tehnikumā viesojās IZM Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktore Rūta Gintaute-Marihina un Personālvadības nodaļas vadītāja Inga Rozenberga, lai tehnikuma kolektīva pārstāvjus oficiāli iepazīstinātu ar konkursa rezultātiem. IZM pārstāves Smiltenes tehnikumam un tā jaunajam direktoram novēlēja turēt augstu pacelto latiņu un pārmaiņas uztvert kā iespēju sa¬sniegt jaunas virsotnes. “Kā teicis mūsu dižgars Rainis: “Pastāvēs, kas pārvērtīsies,”” uzsvēra Inga Rozenberga.

“Rolands Aģis konkursā sevi pieteica ar ļoti labu stratēģisko redzējumu, tāpēc esam pārliecinātas, ka pārmaiņas ir uz labu. “Ja man kāds, beidzot vidusskolu vai augstskolu, tajā laikā būtu teicis, ka kādreiz būšu direktors, es tam nekad mūžā neticētu, jo sevišķi, nākot no ģimenes, kurā gan mamma ir pedagoģe, gan brālis, kurš pirms kāda laika bija lektors Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Taču dzīvē nav trūcis dažādu radikālu pavērsienu, kas mani atveduši līdz šim amatam. Kaut kādas likumsakarības jau tajā ir, ka dzīvē viss izvērtās tā, ka šīs ģimenē iedibinātās saknes sasniedz mani,” klāsta R. Aģis, kurš Smiltenes tehnikumā strādā kopš 2017. gada.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.