Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Nenokavē pieteikšanos Vidzemes NVO tirgum

Jau nākamnedēļ, 22. novembra trešdienā Madonas biznesa attīstības centrā (Saieta laukumā 2A) no plkst. 9:00 līdz 17:00 notiks tīklošanās un labās pieredzes apmaiņas pasākums NVO tirgus. Vēl šonedēļ aicinātas pieteikties Vidzemes nevalstiskās organizācijas (NVO) un neformālās grupas. NVO tirgu rīko Valmieras novada fonds sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

NVO tirgū aicinātas piedalīties biedrības, nodibinājumi un neformālas apvienības no Vidzemes reģiona, līdz 15. novembrim aizpildot anketu https://ej.uz/NVOtirgus2023 vai noskenējot afišas QR kodu afišā.Lai veicinātu lielāku izpratni par savas NVO mērķiem, aktivitātēm un darbību, pasākumā NVO aicinātas iekārtot savus mini informējošos stendus.

Pirmo pasākuma daļu atklās Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs, savukārt Kultūras ministrija iepazīstinās dalībniekus ar pašreizējo situāciju NVO sektorā un iespējām valstī. Lai smeltos iedvesmu savas organizācijas darbības uzlabošanai, iedvesmosimies no dažādu Madonas NVO pieredzes stāstiem, kā arī Vidzemes organizācijām, kuru darbību atbalstījis Aktīvo iedzīvotāju fonds. Pasākuma otrajā daļā pēc kopīgām pusdienām uzzināsim par dažādiem aktuālajiem digitālajiem rīkiem, kurus jau NVO tirgus laikā varēs likt lietā un izveidot savas organizācijas vizītkarti.

Šogad Vidzemes NVO pasākums notiek Madonā, tāpēc dzirdēsim Madonas NVO veiksmes stāstus: biedrības “Aronas pīlādzis”, “Laiks tagad” un Madonas Valsts ģimnāzijas atbalsta fonds dalīsies pieredzē par veiksmīgi realizētajiem projektiem. Dzirdēsim arī Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītās aktivitātes, kuras finanšu piesaistei īsteno fonds “Iespēju tilts”, Ogres attīstības biedrība un Ogres jauniešu iniciatīvas biedrība “Talantu kalve”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jānorāda, ka NVO tirgus tiek rīkots projekta “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Vidzemes reģionā” 2023. – 2024. gada ietvaros. Pasākuma rīkošanu atbalsta Madonas novada pašvaldība, Latvijas Republikas Kultūras ministrija, kā arī Norvēģija, Islande un Lihtenšteina.

Papildu informācija: Undīne Blumberga – Šakuna, Valmieras novada fonds

Tālrunis: 20009979, e-pasts: undine.blumberga@vnf.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziņu sagatavoja: Gundega Siliņa, Valmieras novada fonds

Tālrunis: 27820430, e-pasts: gundega.silina@vnf.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.