Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kādu apkures sistēmu izvēlēties?

Kā izvēlēties savam mājoklim vispiemērotāko apkures sistēmu? Šāds jautājums rodas katram, kurš būvē māju vai vēlas uzstādīt jaunu apkures sistēmu. Tas īpaši aktuāli kļūst mūsdienās, kad energoresursi  strauji sadārdzinās.

Šobrīd pastāv dažādas iespējas: malkas apkure, granulu katli, dīzeļdegvielas apkures katli, gāzes apkures katli,  kamīnkrāsnis, siltumsūkņi, solārās sistēmas, bet, iespējams, labāk kombinēt divas sistēmas vienlaikus, piemēram, viens no apkures katliem ir autonoms, tas ir dārgāks, bet otrs – lētāks, bet tam ir nepieciešama atsevišķa kurināšana, toties tas darbojas arī tad, kad ir atslēgta elektrība.

Ir iespēja ietaupīt, sezonāli mainot apkures sistēmas, piemēram, ziemā ūdens boileri uzsilda granulu katls, bet vasarā  – iemontēts siltumsūknis. Ir apkures sistēmas, ar ko mājokli var papildināt jebkurā laikā, bet ir arī tādas, kas ir jāieplāno mājas projektēšanas laikā. Izvērtējot savas vajadzības, var atrast piemērotāko risinājumu.

Viss apkures sistēmas ierīkošanai veikalā Videstehnika.lv

Kā neapjukt plašajā piedāvājumā? Kā izvēlēties vispiemērotāko apkures sistēmu savai mājai un rocībai?

Ja rodas šāda veida jautājumi, aicinām ielūkoties būvmateriālu veikalā “Vides Tehnika”! Šeit zinoši speciālisti palīdzēs rast piemērotākos risinājumus Jūsu vēlmēm, iepazīstinās ar dažādu iekārtu ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām.

Būvmateriālu veikals piedāvā gan dūmvadus un radiatorus, gan siltumsūkņus un apkures katlus (gāzes, dīzeļdegvielas, cietā kurināmā), gan apkures un dzesēšanas sistēmu aprīkojumu no pasaulē atzītiem piegādātājiem, gan karstā ūdens boilerus, gan sūkņus, gan kurināmo (kokskaidu granulas un koksnes briketes).

Ja izvēlēsieties enerģijas resursu neatkarību, labs variants ir solārās sistēmas. Saules enerģijas iekārtas ir ideāli piemērotas dzeramā ūdens uzsildīšanai vasaras mēnešos, savukārt, apvienojot tās ar apkures sistēmu, gadā var iegūt nozīmīgu enerģijas resursu ietaupījumu.

Veikala piedāvājumā arī dažāda veida siltināšanas materiāli, kas efektīvi palīdzēs samazināt siltuma zudumu mājoklī.

Celtniecības materiālu veikala “Vides Tehnika” sniegtās konsultācijas ir profesionālas, jo tās sniedz savas nozares labākie speciālisti ar 15 un vairāk gadu pieredzi siltumapgādes jomā. Turklāt konsultācijas ir bezmaksas.

 Ieskatieties interneta veikalā videstehnika.lv, lai atrastu labāko risinājumu!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.