Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kā atrast vispiemērotāko kafijas pagatavošanas risinājumu birojiem?

Tase izcilas kafijas sniedz uzmundrinājumu un ļauj atgūt zaudēto enerģiju, tādēļ kafijas baudīšana kafijas pauzēs, sanāksmēs vai tikšanās reizēs ir neatņemama biroja ikdienas sastāvdaļa. Taču biroja vide prasa arī elastīgākus un efektīvākus risinājumus kafijas pagatavošanai, jo var atšķirties kafijas gaume, kafijas automātiem ir jābūt ērti lietojamiem, viegli kopjamiem un to jaudai ir jāatbilst lietošanas intensitātei. Tādēļ Kafo.lv ir izstrādājis īpašu piedāvājumu birojiem. 

Lai izvēlētos visatbilstošāko kafijas aparāta risinājumu birojam, tā jauda un efektivitāte ir jāsaskaņo gan ar pieejamo telpu un lietotāju vēlmēm, gan ar ierīces apkopes prasībām.

Maziem un vidēji maziem birojiem ikdienā ērtāki būs kafijas automāti, kas vienlaicīgi var pagatavot vienu tasi kafijas. Šādi kafijas automāti aizņem maz vietas, tiem ir vajadzīga mazāka apkope, taču tie var pagatavot plašu kafijas dzērienu klāstu katra gaumei.

Vidēji lieliem un lieliem birojiem ir nepieciešami jaudas ziņā efektīvāki un sarežģītāki kafijas automāti vai pat vairāki ar dažādām funkcijām. Tomēr gadījumos, kad nav paredzami visi ar kafijas automāta iegādi saistītie aspekti birojā, izdevīgāk ir izmantot Kafo.lv kafijas automātu nomas pakalpojumus.

Kafo.lv speciālisti ne tikai ieteiks visatbilstošāko kafijas pagatavošanas iekārtu biroja kafijas dzeršanas paradumiem, bet arī veiks apmācību par konkrētā kafijas automāta lietošanu. Turklāt, Kafo.lv kafijas automātu nomas piedāvājums birojiem iekļauj arī bezmaksas apkopi un servisu, kā arī citas priekšrocības.

Mājas lapā www.kafo.lv ir pieejams ne tikai daudzveidīgs kafijas automātu un piederumu klāsts, bet arī īpaši birojiem paredzētas kafijas pupiņas un kapsulas, jo izcilu kafiju nav iespējams pagatavot bez kvalitatīvas kafijas.

Lavazza Expert kafijas sērija birojiem piedāvā kafijas garšas daudzveidību un kvalitāti. Arabica un Robusta kafijas pupiņas un to maisījumi tumšā vai vidējā grauzdējumā ļaus veiksmīgi uzsākt darba dienu un nezaudēt nepieciešamo enerģiju un produktivitāti līdz pat darba dienas beigām, izbaudot īsta itāļu espresso niansēto garšu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.