Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jaunatnes jomas pārstāvjus aicina pieteikties konferencei “Nākamais solis darbā ar jaunatni – izaugsmei”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina ikvienu jaunatnes jomā iesaistīto pieteikties konferencei “Nākamais solis darbā ar jaunatni – izaugsmei”, kas notiks šī gada 18. oktobrī plkst. 10.00 kultūras centrā “Ulbrokas pērle”. Tās laikā būs iespēja smelties jaunas idejas darbam ar jaunatni, klātienē satikt jomas ekspertus un iedvesmoties no ārvalstu ekspertu starptautiskās pieredzes. Dalībai konferencē iespējams reģistrēties līdz 8. oktobrim!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konferencē būs iespēja uzzināt aktuālo jaunatnes jomā un līdzdarboties praktiskās darbnīcās, lai ne vien pilnveidotu zināšanas par darbā ar jaunatni iesaistīto profesionalizācijas, neformālās un formālās izglītības iespējām, dažādām jaunatnes darbinieka lomām, bet arī uzzinātu un praktiski izmēģinātu jaunas metodes darbā ar jaunatni. Daļa no darbnīcām notiks angļu valodā, vajadzības gadījumā tiks nodrošināts tulkojums no angļu valodas uz latviešu valodu. Aktuālā informācija par konferences programmu tiks publicēta jaunatne.gov.lv tīmekļvietnē.

“Nākamais solis darbā ar jaunatni” pulcēs darba ar jaunatni profesionāļus, kam:

  • ir svarīga sava profesionālā izaugsme;
  • ir motivācija gūt jaunas zināšanas par veidiem, kā atbalstīt jauniešus ikdienā un projektos;
  • ir interese par metodēm un veidiem, kā pilnveidot un dažādot savu darbu ar jaunatni.

Konferencei aicinām pieteikties ikvienu jaunatnes jomā iesaistīto: jaunatnes darbiniekus, jaunatnes lietu speciālistus, pašvaldību darbiniekus un jaunatnes politikas plānotājus, bērnu un jauniešu centru un nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus, kas ikdienā strādā ar jauniešiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās dalībai konferencē klātienē iespējama līdz 8. oktobrim (ieskaitot), aizpildot pieteikuma anketu. Dalība konferencē ir bez maksas. JSPA nodrošinās konferences programmas un ēdināšanas izmaksu segšanu, taču dalībniekiem pašiem jānodrošina nokļūšanu uz/no konferences norises vietas.

Papildu informācija

Papildu informācija par konferenci pieejama, sazinoties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatori Agiju Lāci (e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv, tālr. 67358064).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

JSPA patur tiesības veikt izmaiņas plānotajā programmā, kā arī straujas Covid-19 vīrusa izplatības gadījumā pielāgot konferences organizēšanu atbilstoši tā brīža aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem.

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Par JSPA

JSPA darbojas kopš 1999. gada. Tā ir izglītības un zinātnes ministres pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras mērķis ir veicināt jauniešu aktivitāti un mobilitāti, līdzdalību jaunatnes brīvprātīgajā darbā, neformālās izglītības un jaunatnes informācijas programmās un projektos, kā arī veicināt jauniešu neformālo izglītību saistībā ar mūžizglītību. JSPA administrē dažādas starptautiskas un valsts līmeņa programmas: “Erasmus+”; “Eiropas Solidaritātes korpuss”, Eiropas Komisijas informācijas tīklu jauniešiem “Eurodesk”, “eTwinning”, Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmu, Jauniešu garantijas projektu “PROTI un DARI!”, kā arī projektu 7.2.1.2 (“Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros”).
Māra Medne, JSPA Komunikācijas nodaļas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.