Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izcilas virtuves mēbeles jebkuram mājoklim

Virtuves mēbeles ir atsevišķa mēbeļu grupa, kas parasti tiek izraudzītas īpaši rūpīgi. Pēdējā laikā aktuāli ir kļuvis šāda veida pasūtījumus veikt vietējos uzņēmumos un ražotnēs, jo kurš gan cits, ja ne mēs paši atbalstīsim Latvijas ražotājus. Santasmebeles.lv piedāvā mūsdienīgas un kvalitatīvas virtuves mēbeles, kas tiek izstrādātas dizaineriem cieši sadarbojoties ar klientu, lai izveidotu tieši tādu virtuvi, par kādu allaž ir sapņots. Mūsdienīgi materiāli, izgatavošanas tehnika, askētiska furnitūra un dizains, kas pielāgojas klientam, nevis otrādi. Šādas mēbeles un mēbeļu komplektus parastos mēbeļu veikalos noteikti neatradīsiet. Santas mēbeles palīdzēs izvēlēties arī piemērotu sadzīves tehniku, kas tiks iekļauta gala projektā.

Kā izvēlēties virtuves mēbeles?

Izvēloties virtuves mēbeles, jāņem vērā dažādi faktori, kas ietekmē to, kā izskatās gala produkts:

  • Virtuves izmēri. Daļa mēbeļu veikalos atrodamās virtuves iekārtas mēdz būt pārāk lielas un masīvas vai pārāk mazas. Daudzdzīvokļu   namu mazās virtuvītes nelepojas ar lielu platību, tādēļ pēc pasūtījuma veidota virtuves iekārta būs tieši laikā. Līdzīgi ir ar lielām un plašām privātmāju virtuvēm;       
  • Kādas    funkcijas pildīs virtuves iekārta? Darba virsma, plaukti, skapīši, vieta tehnikai un tamlīdzīgas nianses tiek apspriestas pasūtījuma veikšanas brīdī;
  • Vai nepieciešams iebūvēt tehniku? Izgatavojot mēbeles pēc pasūtījuma, tiek lemts arī par to, kādu tehniku un santehniku iebūvēt mēbeļu sistēmā. Protams, ka varat iebūvēt jau savu esošo un varat arī iegādāties jaunu.          
  • Kāda ir nepieciešamā furnitūra? Rokturi, īpaši klusas atvilktņu sliedes vai skapīšu durvju vērtnes un dažādas tamlīdzīgas citas nianses ir tās, kas uzliek punktiņu uz “i” jūsu jaunajai virtuvei.
  • Materiāli, no kā tiek izgatavotas mēbeles un darba virsma.

Kas uzstāda virtuves iekārtu?

Klientiem tiek piedāvāts pilna spektra pakalpojums, kas nozīmē to, ka virtuves tiek izgatavotas un mūsu meistari tās arī paši uzstāda. Šādi tiek nodrošināta pareiza montāža un uzstādīšana. Visām izgatavotajām precēm tiek piemērota arī garantija un mūsdienīgi ražošanas risinājumi nodrošina raitu darbu gaitu un izpildes termiņus.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.