Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Darba devējus un darba meklētājus NVA aicina reģistrēties dalībai tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā”!

Aicinām darba devējus un darba meklētājus reģistrēties dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES rīkotajā tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā”, kas 18. oktobrī no plkst. 14.00 līdz 16.00 norisināsies Eiropas darba dienu platformā(www.europeanjobdays.eu). Dalībapasākumā ir bez maksas!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedaloties tiešsaistes darba dienā “Darbs un karjera Latvijā”, darba devēji un darba meklētāji, izmantojot vien datoru vai mobilo ierīci ar interneta pieslēgumu, varēs satikties tiešsaistē. Darba meklētājiem tā ir iespēja atrast darbu, bet darba devējiem – uzņēmumam vajadzīgos speciālistus, popularizējot savu biznesu un veicinot tā starptautisku atpazīstamību. NVA un EURES tiešsaistes darba dienā uzņēmēji varēs uzrunāt arī tos Latvijas valstspiederīgos speciālistus, kuri šobrīd dzīvo un strādā ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā.

Lai piedalītos  tiešsaistes darba dienā, gan darba devējiem, gan darba meklētājiem Eiropas darba dienu platformā (https://europeanjobdays.eu/en/event/job-and-career-latvia-0) ir jāizveido savs profils un jāreģistrējas dalībai tiešsaistes pasākumā „Darbs un karjera Latvijā” .

Darba devējiemEiropas darba dienu platformājāpublicē piedāvātās vakances un jāievieto sava uzņēmuma apraksts. Uzreiz pēc reģistrēšanās darba devēja publicētā informācija būs redzama vietnes apmeklētājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs, un darba devējs varēs sākt saņemt pretendentu pieteikumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darba meklētājiem Eiropas darba dienu platformā jāievieto savs CV un jāpiesakās vakancei, lai pasākuma dienā varētu satikties ar darba devēju virtuālajā vidē.

Detalizētāku informāciju var noskaidrot, sazinoties ar starptautiskās tiešsaistes darba dienas „Darbs un karjera Latvijā”Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURESkoordinatoriem Latvijā Juri Liepiņu (e-pasts: Juris.Liepins@nva.gov.lv, tālr. 26518666) vai Andri Segliņu (e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 26591666).

Lai sniegtu atbalstu Latvijas darba devējiem vajadzīgo darbinieku piesaistē, bet darba meklētājiem piemērota darba atrašanā, NVA regulāri rīko tiešsaistes darba dienas un citus darba devēju un darba meklētāju satikšanās pasākumus. Iepriekšējā NVA un EURES tiešsaistes darba diena “Darbs un karjera Latvijā” norisinājās 2022.gada 30.novembrī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.