Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Atklāj salondarbnīcu “A. Mill Vintage”

“Pa šo ceļu nav viegli iet, bet toties neizsakāmi skaisti,” tā savu nodarbošanos un vienlaikus hobiju – mēbeļu restaurēšanu – raksturo uzņēmēja Alise Millere (attēlā – savas salondarbnīcas atklāšanas svētkos). Foto: Sandra Pētersone

Nesen jau rakstījām  par smiltenieti, jauno uzņēmēju Alisi Milleri un viņas ceļu pretī savam sapnim – mēbeļu atjaunošanai, kas Alisei ir daudz vairāk nekā darbs. Šādi viņa izpauž arī savu radošo un māksliniecisko būtību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tagad Alise piepildījusi vēl vienu sapni –  atvērusi savu salondarbnīcu “A. Mill Vintage”, kas atrodas Smiltenes centrā. Darbnīcas pamats ir mēbeļu atjaunošana, bet papildu tam Alise tur vadīs meistarklases un sniegs interjera dizaina pakalpojumus. Jau aprīlī notiks pirmās mēbeļu atjaunošanas grupas nodarbības.

Tuvinieku un draugu lokā darbnīcas atvēršanas svētkus Alise jau nosvinējusi. No šīs pirmdienas, 27. marta, “A. Mill Vintage” ir atvērta apmeklētājiem. 

Savā uzrunā salondarbnīcas atklāšanas svētkos Alise pateicās visiem, kuri viņu atbalstīja, kā arī teica paldies sev par to, ka noticēja, uzdrīkstējās, atrada spēku un drosmi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ne katrs var pamest visus darbus un izdomāt, ka strādās tikai savu hobiju. Šis ir mans ceļš, ko esmu atradusi. Šis ir mana ceļa posms, ko eju. Šis noteikti nav ceļa sākums, noteikti nav arī beigas. Šis ir jauns pagrieziens uz mana vecā, koka putekļiem pieslīpētā, krāsu pilieniem piešļakstītā ceļa. Pa šo ceļu nav viegli iet, bet toties neizsakāmi skaisti,” atzīst Alise.

Savu salondarbnīcu Alise iekārtojusi ar lielu rūpību, pārdomājot ik mazāko sīkumu, – drīzāk pat kā savas mājas, nevis darbavietu. Foto: Sandra Pētersone

Divstāvu ēku, kur tagad atrodas viņas salondarbnīca, smiltenieši līdz šim vairāk zināja kā bijušos “Akmens vārtus”, tā sauca kafejnīcu, kas savulaik tur darbojās. Pēc tam ēkā atradās veikals, bet pēdējos gados šis nams bija neapdzīvots, tur nekas nenotika.

Nesen savā īpašumā ēku nopirka uzņēmējs Sarmis Zauska. No viņa arī Alise Millere nomā telpas savai salondarbnīcai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pēkšņi viss sakrita un sanāca jauki. Alise saka – “es redzu, ka te ir un būs”, es atsaku – “labi, tad  dari”. Ēka pēdējos gados bija palikusi novārtā, bet tagad sakarā ar īpašnieka maiņu un veiksmīgas sadarbības ar nomnieku rezultātu tai īsā laikā ir jauns pielietojums, jauna dzīvība, un Smiltenes centrā ir pievilcīgs salons, kur var gūt radošu iedvesmu,” Alises paveikto uzteic Sarmis Zauska.

Viņš piebilst, ka no īpašnieka puses vēl notiks ēkai piegulošās teritorijas sakopšanas un labiekārtošanas darbi.

Jaunā salondarbnīca “A. Mill Vintage” jau izraisījusi smilteniešu lielu interesi. Apmeklētāji to skatīt nāca jau pirmajā darba dienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Apsveica, priecājās, teica, ka es esmu malacis, ka man izdosies, lai tikai daru,” “Ziemeļlatvijai” teic Alise Millere.

GALERIJA: Smiltenes centrā atklāj salondarbnīcu  “A. Mill Vintage”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.