Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Smiltenes centrā atklāj salondarbnīcu  “A. Mill Vintage”

Foto: Sandra Pētersone

“Ziemeļlatvija” nesen jau rakstīja par smiltenieti, jauno uzņēmēju Alisi Milleri un viņas ceļu pretī savam sapnim – mēbeļu atjaunošanai, kas Alisei ir daudz vairāk nekā darbs, šādi viņa izpauž arī savu radošo un māksliniecisko būtību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tagad Alise piepildījusi vēl vienu sapni –  atvērusi savu salondarbnīcu “A. Mill Vintage” Smiltenes centrā.  Darbnīcas pamats ir mēbeļu atjaunošana,  bet papildu tam Alise tur vadīs meistarklases un sniegs interjera dizaina pakalpojumus.

Tuvinieku un draugu lokā darbnīcas atvēršanas svētkus Alise jau nosvinējusi, bet no 27. marta “A.Mill. Vintage” būs atvērta apmeklētājiem. 

Savā uzrunā salondarbnīcas atklāšanas svētkos Alise teica paldies  sev par to, ka noticēja, uzdrīkstējās, atrada spēku un drosmi un pateicās visiem, kuri  viņu atbalstīja.

“Šis ir mans ceļš, ko esmu atradusi. Šis ir mana ceļa posms, ko eju. …Šis noteikti nav ceļa sākums, noteikti nav arī beigas. Šis ir jauns pagrieziens uz mana vecā, koka putekļiem pieslīpētā, krāsu pilieniem piešļakstītā ceļa. Pa šo ceļu nav viegli iet, bet toties neizsakāmi skaisti,” teic Alise Millere.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.