Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicinām uz bez maksas semināru “Uztura nozīme psihiskajā veselībā” Strenču PNS

Pasaules psihiskās veselības dienas ietvaros 10.oktobrī VSIA “Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā” (turpmāk – Slimnīca), plkst. 14:00 Pacientu Klubā norisināsies seminārs “Uztura nozīme psihiskajā veselībā”, kuru vadīs uztura zinātniece, GAPS uztura speciāliste Silvija Ābele. Šī pasākuma mērķis ir izcelt uztura ietekmi, ko tas var atstāt uz cilvēku vispārējo labsajūtu, īpaši uz psihisko veselību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Seminārā S. Ābele pastāstīs par GAPS uztura terapijas principiem, zarnu mikrobioma nozīmi veselībā, uzsvērs uztura un, jo īpaši, tauku nozīmi labā smadzeņu darbībā un psihiskajā veselībā. Klātesošajiem būs iespēja uzzināt par jaunākajiem pētījumiem, dzirdēt iedvesmojošus stāstus un iegūt praktiskas zināšanas par to, kā ieviest veselīgāku pārtiku, kas atbalsta psihisko veselību un labsajūtu.

Silvija Ābele ir šobrīd vienīgā uztura speciāliste un uztura zinātniece Latvijā, kas specializējas GAPS uztura terapijā. Uztura speciāliste veikusi divus pētījumus par GAPS uzturu – bērniem ar autiskā spektra traucējumiem (AST), kā arī bērniem ar uzmanības deficītu un hiperaktivitāti (UDHS). Ābele seminārā īsi iepazīstinās ar galvenajiem savu pētījumu rezultātiem. Abos pētījumos galvenais secinājums – GAPS uzturs var būt drošs un efektīvs veids AST un UDHS simptomu mazināšanai bērniem.

Šis seminārs ir atvērts sabiedrībai, un mēs aicinām apmeklēt jebkuru interesentu, kuru saista psihiskās veselības uzlabošana, un ikvienu, kas vēlas paplašināt savas zināšanas par šo svarīgo tēmu. Pēc semināra būs iespējams iegādāties Silvijas Ābeles grāmatas “GAPS – gremošanas trakta un psiholoģisko traucējumu sindroms”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai pieteiktos, lūdzu, aizpildiet pieteikšanās formu – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdnFW_i9H4yZLDFWJWnM04d8WIAHSGU6x1PT2encPfB2oh0BQ/viewform?usp=sf_link

Vietu skaits seminārā ir ierobežots. Lai iegūtu plašāku informāciju par semināru, lūgums rakstīt alise.seile@strencupns.lv

Alise Seile, Sabiedrisko attiecību speciāliste, VSIA “Strenču PNS”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.