Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

4 mīti par tālmācības vidusskolām

Vai tiešsaistes jeb tālmācības skolas ir kvalitatīvas? Vai tiešsaistes vidusskolas absolvēšana izskatās labi uz atestāta? Daudzi pusaudži ir veiksmīgi absolvējuši vidusskolu mācoties tiešsaistē. Izkliedējiet savus nepareizos priekšstatus par tiešsaistes vidusskolām. Tālmācības vidusskola “Intelekts” atklāj patiesību, kas slēpjas aiz 5 izplatītajiem mītiem pat tālmācības skolām.

1. mīts — universitātes nepieņems tiešsaistes vidusskolas diplomus

Universitātes vienmēr ir pieņēmušas un turpinās pieņemt vidusskolas diplomus no studentiem, kuri absolvējuši tālmācību, taču tālmācības skolai jābūt akreditētai mācību iestādei.

2. mīts — tiešsaistes vidusskolas ir tikpat dārgas kā privātskolas

Dažas tiešsaistes vidusskolas ir dārgas, taču ir arī daudzas kvalitatīvas skolas ar zemām mācību likmēm. Iestājoties tālmācības vidusskolā “Intelekts” līdz 1. septembrim, pieejama atlaide mācību maksai. Skola piedāvā trīs dažādas apmaksas iespējas: maksu par mācībām vienu reizi mēnesī vai  reizi mācību semestrī, vai reizi mācību gadā.

3. mīts — tālmācības skolēni par maz socializējas

Tas, ka skolēns nesocializējas skolā, nenozīmē, ka viņam nav iespējas socializēties ārpus. Daudzi tālmācības skolēni sazinās ar draugiem savā apkārtnē un piedalās izbraukumos ar citiem tiešsaistes studentiem. Tāpat arī ārpus skolas pulciņi nekur nav pazuduši.

4. mīts — tiešsaistes vidusskolēni mācās mazāk nekā tradicionālajā skolās

Tiešsaistes studenti dažkārt var pabeigt mācības ātrāk nekā citi skolēni, taču tas nenozīmē, ka viņi dara mazāk. Daudziem talantīgiem studentiem mācīšanās tiešsaistē sniedz iespēju ātri mācīties un pabeigt kursus bez mācību programmas standarta laika grafika.

Tālmācība ir lielisks veids, kā iegūt izglītību. Katru gadu šo lielisko iespēju izmanto aizvien vairāk skolēnu. Tālmācības vidusskola “Intelekts” piedāvā pamatizglītību, vispārējo vidējo izglītību un pamatizglītību māzākumtautību programmā. Ieskaties mājas lapā: www.intelekts.lv vai uzdod savu jautājumu zvanot: 20 269 033

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.