Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Ziemeļlatviju” uzskata par vērtīgu dāvanu

Ināra Lazdiņa ir priecīga, saņemot laimestu no “Ziemeļlatvijas” administratores Anitas Kopštāles. Foto: Ingūna Johansone

Valcēniete grāmatvede Ināra Lazdiņa ir viena no “Ziemeļlatvijas” abonentu loterijas laimētājām. Taujāta, vai bieži loterijās veicas, viņa nosmej, ka nemaz nezina, jo nav azartisks cilvēks un loterijas biļetes nepērk, loterijās nepiedalās. “Mani ļoti apmierina tādas izlozes, kur pašai nekas nav jādara, nav jāpiesakās, bet kāds organizē izlozi pēc datiem, kā tas ir šajā abonentu loterijā,” atzīst Ināra.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Attiecības ar laikrakstu Inārai, kā viņa smej, ir senas, un laikraksts ir kā ģimenes loceklis. “Kopš dzīvoju Valkā, ir attiecības ar “Ziemeļlatviju”, lai vai kā laikraksts agrāk saucās, allaž esmu lasījusi vietējo laikrakstu. Man patīk izlasīt laikrakstā, kas notiek, īpaši aktuālos notikumus, tā teikt objektīvu informāciju, nevis balstīties tikai uz to, ko pastāsta kaimiņi. Nav ko slēpt, gadiem ejot, lielāku interesi izraisa arī iepriekšpēdējā lapa, kur ir sludinājumi un līdzjūtības. Izlasu arī receptes ar domu, ka šo varbūt varētu pagatavot,” stāsta I. Lazdiņa.

Ināra ir ne tikai laikraksta abonente daudzus gadus, bet viena no tām mūsu uzticīgajām lasītājām, kura pasākusi laikraksta abonementu izmantot kā dāvanu un jau vairākus gadus savai draudzenei un tagad arī vīra radiem Smiltenes pusē dāvina “Ziemeļlatviju”. “Mēs tiešām laikrakstu uzskatām par vērtīgu dāvanu. Domāju, ka arī saņēmēji priecājas, jo tā ir dāvana, kura par dāvinātāju atgādina divas reizes nedēļā,” spriež Ināra.

Ināra atzīst, ka viņai patīk iepriecināt citus, priekš otra naudas neesot žēl, kā tas bieži ir priekš sevis. Saņemot laimestu no “Ziemeļlatvijas”, viņa atzīst, ka ir liels prieks. Neviltots prieks, un neesot pat tik svarīga dāvanas vērtība kā pats fakts. Inārai šis gads iesākās ar visai pamatīgiem personīgiem pārdzīvojumiem, piedzīvota avārija, tāpēc varbūt katrs mazākais nieks, kas ir pozitīvs, dod lielu gandarījumu. Par to, ka viņa ir laimētāju sarakstā, Inārai pavēstījusi paziņa. Ināra sākumā vēl šaubījusies, jo zina, ka arī Smiltenē ir viena Ināra Lazdiņa, uzreiz jautājusi, lai paskatās – Ināra Lazdiņa Valkā vai Smiltenē.

Inārai izkritusi loze ar ceļojuma aģentūras “Remiro” dāvanu karti 30 eiro vērtībā. Ar ceļošanu Inārai līdz šim bijis sarežģīti, jo grāmatveža profesijā atvaļinājums ilgāks par divām nedēļām darba specifikas dēļ nav bijis iespējams. Divas nedēļas ir tieši tik daudz, lai paspētu paveikt ikdienā atliktos mājas darbus un, labākajā gadījumā, aizbrauktu kaut kur tepat pa Latviju. “Bet šo dāvanu noteikti izmantošu sev, nevis kādam atdāvināšu, kā mēdzu darīt ar dāvanu kartēm, ko sadāvina, bet nepaspēju izlietot. Šis ir tāds laiks, kad pārvērtēju dzīvi, vairāk piedomāju, ka nevar tikai būt darbos no rīta līdz naktij un gribas kaut ko arī sev,” tā I. Lazdiņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.