Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Viņa mājas ir visa pasaule un sapņi – tikai kārtējais izaicinājums

Viņi sevi piesaka kā komandu – piedzīvojumu meklētājus, stereotipu lauzējus, apņēmīgus  jauniešus, kuru galvenais mērķis ir izglītot un attīstīt citus vienaudžus, paverot durvis uz pavisam jaunu pasauli, kurā mācīšanās var būt ļoti aizraujoša, ceļošana lēta un grūtības – tikai kārtējais izaicinājums. Viņi ir “FISOM”, un viņu komandas sākums 2019. gadā ir meklējams pie valcēniešu novadnieka 23 gadus vecā Matīsa Dālberga. Matīsa darba spējas, aizrautība pret ceļošanu un jaunām zināšanām un pašaizliedzība attiecībā uz jauniešu izaugsmi ir novedusi pie Latvijā līdz šim nebijuša projekta izveides, pie zīmola FISOM, pie “Fisom” braucieniem, kuros pasauli ar autobusiem vai lidmašīnām apceļojuši  daudzi simti pusaudžu un jauniešu vecumā no 13 līdz 30 gadiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.