Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vietējais mūziķis iepriecina mediķus un uz vakcināciju atnākušos

Valkā un tuvākajā apkārtnē pazīstamais pianists Andris Niklavičs, nākot klajā ar ierosinājumu spēlēt klavieres, aizvadītajā svētdienā iepriecināja cilvēkus, kas bija atnākuši uz izbraukuma vakcināciju Valkas pilsētas kultūras namā. Foto: No personīgā arhīva

Aizvadītajā svētdienā Valkas pilsētas kultūras namā jau otro reizi notika izbraukuma vakcinācija. Lai radītu īpašu gaisotni, lielajā zālē pie klavierēm sēdās mūziķis Andris Niklavičs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības sabiedrības veselības organizatore Baiba Vorobjeva informē, ka šajā reizē izbraukuma vakcinācijā Covid-19 vakcīnu saņēma  110 iedzīvotāji. Cilvēki bija ieradušies saņemt gan pirmo, gan otro, gan arī trešo poti – balastvakcīnu. Šoreiz arī nav veidojusies rinda, viss process ritējis raiti un plūstoši.

“Ziemeļlatvija” interesējās, kā radās ideja šajā izbraukuma vakcinācijā spēlēt klavieres. B. Vorobjeva atklāj, ka tā bijusi A. Niklaviča paša iniciatīva šādi iepriecināt uz vakcināciju atnākušos. 

“Cilvēki bija sajūsmā, jo tā gaisotne, ko Andris radīja, bija fantastiska. Arī uz Valku atbraukušie mediķi atzina, ka šādā muzikālā gaisotnē cilvēkus vakcinējē pirmo reizi, jo nekad un nekur nav skanējusi dzīvā mūzika. Pēc saņemtās vakcīnas cilvēkiem desmit līdz piecpadsmit minūtes ir jāuzgaida, lai pārliecinātos, ka viss kārtībā. Šajā reizē, baudot klavierspēli, iedzīvotājiem šīs minūtes pagāja ļoti ātri,” ir gandarīta novada pašvaldības darbiniece. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka šogad 5. jūlijā, kad notika vietējās pašvaldības vēlēšanas, A. Niklavičs arī sēdās pie klavierēm un spēlēja pilsētas kultūras namā ierīkotajā vēlēšanu iecirknī. 

Savukārt pilsētas kultūras nama direktora vietniece Līga Pandalone stāsta, ka uz vakcināciju bija ieradusies arī kāda astoņdesmitgadīga seniore. Viņu atvedusi meita, kura stāstījusi, ka abas ir uztraukušās, jo līdz šim pēc saņemtām potēm mamma vienmēr ģībusi. “Ja nu kas, sagatavojām sirmmāmiņai cukurūdeni. Visi priecājāmies, ka to nevajadzēja, acīmredzot mūzika līdzēja,” atklāj L. Pandalone.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.