Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vidzemes slimnīcas darbinieki izstādē lepojas ar saviem vaļaspriekiem

Publicitātes foto

16. novembrī Vidzemes slimnīcā tika atklāta darbinieku hobiju izstāde “Mans vaļasprieks”, kurā ārstniecības un administrācijas personāls skatītājiem sniedza iespēju publiski iepazīt savus vaļaspriekus. Kalnā kāpšana, aušana, dejošana, vēja zvanu kolekcionēšana, tamborēšana, skriešana, mēbeļu restaurēšana – tie ir tikai daži no plašā hobiju klāsta, kā mediķi ikdienā atjauno savu darba enerģiju un gūst iedvesmu ikdienai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidzemes slimnīcas darbinieki ikdienā veic ļoti nozīmīgu un atbildīgu darbu – gādā par ikviena pacienta labsajūtu un veselības atgūšanu. Bet pēc darba liela daļa pievēršas kādai nodarbei, ko sauc par savu vaļasprieku un spēka, iedvesmas un emocionālā līdzsvara atgūšanu. Radoši un izdomas bagāti ir Vidzemes slimnīcas darbinieku hobiji. Izstādē bija iespējams iepazīt dažādu profesiju pārstāvjus no citu skatu punkta – nedaudz personīgāka.

Izstāde bija skatāma vienu dienu un tā bija kā veltījums valsts svētkiem, lai atgādinātu mums, ka Latvija ir tāda, kādu mēs to veidojam ikdienā, gan atrodoties darbā, gan ārpus tā, un cik dažādi mēs paši spējam būt.

“Darbs slimnīcā nav viegls, tas noteikti prasa lielu atbildību, tāpēc jo īpaši svarīgi ir ikdienā zaudētos resursus atgūt. Šī izstāde ir lielisks apliecinājums tam, ka mūsu darbinieki ir ne tikai profesionāļi savā jomā, bet arī ļoti talantīgi un radoši ārpus darba gaitām. Svarīgi atcerēties, ka aiz katra profesionāļa stāv personība ar tik dažādām interesēm, par kurām mēs pat nenojaušam,” uzsver Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidzemes slimnīcas darbinieku vaļasprieku izstāde kļuvusi jau kā tradīcija, kas norisinās ik pēc pieciem gadiem.

AGNIJA UPĪTE, SIA “Vidzemes slimnīca”, Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.