Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vasara bāros, restorānos un kafejnīcās – kā sadarbība ar “Elis” var palīdzēt?

Vasarā bāri un kafejnīcas ir cilvēku pilni, katrs vēlas priecāties un baudīt atpūtu. Šajās iestādēs nepagurstoši strādā kafejnīcu vadītāji, pavāri, viesmīļi, bārmeņi un daudzi citi, lai atpūtniekiem sniegtu vislabāko servisu. Darbs šajā jomā nav viegls, ir ļoti atbildīgs, kļūdām tajā vietas nav. Kafejnīcu un ēdināšanas vietu ikdienu var atvieglot uzņēmums “Elis”, kas nodrošina individuāli pielāgotu, profesionālu un ātru servisu. Kā “Elis” var atvieglot šādu uzņēmumu ikdienas darbu un kā tikt pie sadarbības piedāvājuma – par to lasiet raksta turpinājumā!

Virtuves dvieļu serviss – beidzot kāds to izdara jūsu vietā!

Kā panākt to, lai virtuves dvieļi vienmēr būtu tīri, kārtīgi, kvalitatīvi? Ļoti vienkārši – jāizmanto uzņēmuma “Elis” sniegtais serviss! Tīri, 100 % kokvilnas dvieļi, kuri labi uzsūc mitrumu un neatstāj pūkas uz glāzēm un šķīvjiem, tiek piegādāti katru nedēļu un netīrie dvieļi tiek paņemti, lai veiktu profesionālu to mazgāšanu.

Higiēnas preču serviss – gaumīgs, mūsdienīgs un funkcionāls

“Elis” klāstā ir mūsdienīgs un drošs higiēnas preču turētāju aprīkojums, krāsu dažādība ļauj izvēlēties tieši tādu, kas piestāv Jūsu uzņēmuma interjeram. Patīkams bonuss – “Elis” darbinieki parūpēsies arī par to, lai uzpildes materiāli tiktu piegādāti vienmēr laikā un visi higiēnas preču dozatori vienmēr būtu darba kārtībā.

Darba apģērbi – no priekšautiem līdz T–krekliem

Vienots darbinieku apģērbu stils ir liela daļa no uzņēmuma tēla panākumiem. Drošs, ergonomisks un karstumizturīgs apģērbs palīdzēs virtuves darbiniekiem izvairīties no traumām un neērtībām. Nepieciešamības gadījumā līgumā var ietvert arī triecienizturīgus apavus, pasargājot darbinieku pēdas. Apkalpojošajam personālam noderēs vienota stila polo krekli vai T-krekli, kas personalizēti ar uzņēmuma logo vai saukli. Viens no vērtīgākajiem “Elis” piedāvājumiem ir arī priekšautu serviss. Uzņēmumam priekšauti nav jāiegādājas īpašumā, tos iespējams nomāt un saņemt atbilstošu servisu. “Elis” piedāvātie priekšauti ir kvalitatīvi, pārdomāti un funkcionāli, priekšauti pieejami dažādās krāsās un tiem ir dažādi modeļi. Papildus priekšautus iespējams papildināt ar kabatām, kas viegli piestiprināmas pie priekšauta jostas ar spiedpogām.

Paklāju serviss – vairāk tīrības, mazāk rūpju

Kā paklājs var atvieglot ēdināšanas uzņēmuma darbību? Patiesībā – vairākos veidos:

  • personalizēts paklājs ir daļa no uzņēmuma tēla, tas var uzrunāt apmeklētāju, tas var novēlēt labu apetīti, tādā veidā paužot uzņēmuma rūpes par apmeklētāja labbūtību;
  • ergonomisks paklājs rūpējas par tiem uzņēmuma darbiniekiem, kuriem ilgas stundas jāpavada stāvot kājās. Šādi komforta paklāji absorbē triecienus, novērš paslīdēšanas risku, sniedz atbalstu mugurai un ļauj darbiniekam just darba devēja rūpes par viņiem.

Saņemiet piedāvājumu no “Elis” jau šodien!

Darbs ēdināšanā iet roku rokā ar lielu slodzi un lielu atbildību, tāpēc jebkura palīdzība no malas var atvieglot darbinieku ikdienu un uzņēmuma raizes. Rakstā minēti tikai daži no uzņēmuma “Elis” piedāvājumiem, taču ir vēl daudz iespēju, kā atvieglot restorāna, bāra vai kafejnīcas darbu kopā ar šo uzņēmumu.

Kādas ir sadarbības iespējas un kā uzzināt, cik maksā “Elis” sniegtie pakalpojumi? Pavisam vienkārši – jāapmeklē uzņēmuma “Elis” mājaslapa un jāaizpilda pieteikuma forma vai arī jāzvana konsultantam pa tālruni 67500075. Kopā izvērtēsiet, vai uzņēmumam “Elis” vēlaties nodot rūpes par virtuves dvieļiem, darbinieku apģērbu, profesionāliem priekšautiem vai vēlaties savā virtuvē ergonomiskus paklājus darbinieku ērtībai. Konsultants izstrādās tieši Jums sagatavotu sadarbības priekšlikumu un apmeklēs Jūsu uzņēmumu klātienē, lai parādītu paraugus. “Elis” aicina – padariet savu ēdināšanas uzņēmumu par ērtu darba vietu saviem darbiniekiem un jauku atpūtas vietu saviem klientiem!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.