Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Darba kolektīva komandas saliedēšanas pasākumi

Ikviens uzņēmums ir tik spēcīgs, cik spēcīga ir tā komanda. Viens no labākajiem veidiem, kā veicināt darba kolektīva produktivitāti un lojalitāti ir neformālu kontaktu stiprināšana komandas saliedēšanas pasākumos. Šī mērķa sasniegšanai ir svarīgi, lai aktivitātes atbilstu izvirzītajiem mērķiem un dalībnieki pasākumā piedalītos labprātīgi.

Smart Stream pasākumu aģentūrai (smartstream.lv) ir plaša pieredze “team building” pasākumu organizēšanā. Esam veiksmīgi veidojuši komandu saliedēšanas aktivitātes dažāda lieluma uzņēmumiem vienas un vairāku dienu garumā.

Lai sasniegtu pozitīvu rezultātu nepietiks ar vienu līderi. Būs vajadzīga visas komandas sadarbība, uzticēšanās un aktīva iesaiste. Aktivitātes ir veidotas tā, lai savu ieguldījumu varētu dot katrs kolektīva dalībnieks, neatkarīgi no viņa fiziskās kondīcijas un citiem talantiem.

Kādēļ ir nepieciešami kolektīva saliedēšanas pasākumi?

Uzņēmumu vadītāji, kas zina, ka veselums ir lielāks un varenāks par tā atsevišķi ņemtu daļu summu, velta lielus līdzekļus, lai nodrošinātu kolektīva saliedētību.

Finansiālais ieguldījums uzņēmuma kolektīva stiprināšanā ilgtermiņā atmaksājas ar uzviju. Saliedēta komanda darbojas efektīvāk, produktīvāk un ātrāk sasniedz izvirzītos mērķus.

Mūsdienās atalgojums jau sen vairs nav galvenais faktors, kas nosaka darbinieku lojalitāti. Daudz nozīmīgāki kļūst citi labumi, ko uzņēmums var sniegt un īpaša nozīme ir jāpievērš darba videi.

Neformālu un draudzīgu savstarpējo attiecību veidošana šajā kontekstā ir viens no labākajiem veidiem, kā veicināt lojalitāti un mazināt kadru mainību.

Patīkamā mikroklimatā ikvienam darbiniekam būs lielāks prieks nākt uz darbu un pildīt uzticētos pienākumus. Tas nodrošinās, ka darbinieku atsauksmes par uzņēmumu ir pozitīvas un būs vieglāk piesaistīt jaunus darbiniekus.

Komandas saliedēšanas pasākumi iesaista darbiniekus no visiem līmeņiem un struktūrvienībām. Ikdienas steigā, sevišķi lielos uzņēmumos, katrs dara savus darbus un nemaz nepazīst kolēģus no citām nodaļām, departamentiem vai filiālēm.

Team building” aktivitāšu laikā satiekas darbinieki no visiem organizācijas līmeņiem. Tiek lauztas formālās barjeras, aizspriedumi un strādāts pie kopēja rezultāta sasniegšanas.

Varam droši pieņemt, ka kolēģi, kas savstarpēji ir tikušies neformālā vidē – sportiskās vai izklaidējošās aktivitātēs spēs vieglāk sadarboties arī formālā darba vidē. Praktiski tas nozīmē, ka uzņēmuma darbinieku savstarpējā komunikācija būs raitāka un katrs no darbiniekiem jutīsies piederīgāks kolektīvam.

Komandas saliedēšanas aktivitātes

Kolektīva saliedēšanas pasākuma aktivitātes ir pielāgotas uzņēmuma kolektīva vajadzībām, vēlmēm un spējām. Visa gada garumā, sevišķi vasarā pieprasītas ir sporta spēles un aktivitātes, kas norisinās brīvā dabā.

Pasākumu aģentūras “Smart Stream” organizētās komandas saliedēšanas aktivitātes iedalās vairākās savtarpēji papildinošās tematiskās daļās – atraisošās, sportiskās, jautrās, radošās, mākslinieciskās, kā arī lomu spēlēs.

Papildus informācija par pasākumu organizēšanu

Jūs varat uzzināt vairāk par pasākumu aģentūras piedāvātajām aktivitātēm SmartStream.lv mājaslapā vai rakstot uz smart@smartstream.lv Nelielam ieskatam esam sagatavojuši foto un video galeriju, kurā varat aplūkot daļu no mūsu veidotajiem pasākumiem.

Gadu gaitā esam sadarbojušies ar daudziem Latvijā labi zināmiem uzņēmumiem, t.sk. Latio, CV-Online, Skonto Būve, Karlo Motors. Mūsu jaunumus varat atrast arī Smart Stream sociālo tīklu profilos.

Atradīsim kopīgu valodu ar ikvienu uzņēmumu. Ja vēlaties organizēt pasākumu vēl šīs sezonas laikā, sazinieties laicīgi, lai varam paspēt visu izdarīt godam. Mūsu moto – “Pasākumi, kurus atceras”!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.