Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Var aplūkot un iegādāties dienas aprūpes centrā darinātus rokdarbus

Ar lielu rūpību un sirds siltumu veidotie dienas aprūpes centra klientu darbiņi. Foto: Vivita Ķīkule

Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Vidzemes komitejas telpās iespējams aplūkot izstādi un iegādāties dienas aprūpes centra klientu veidotus rokdarbus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādē apskatāmas dažnedažādas lietas, kas var noderēt gan praktiski, gan kalpot kā dizaina priekšmeti. Tās ir kartītes, apgleznoti šķīvji, krūzīšu paliktņi, iepirkumu somas, kaķu paklāji, dārgumu kastītes un daudz kas cits. “Aizvadītās nedēļas nogalē sagaidījām Pirmo adventi. Savos svētku vainagos iededzām  pirmo sveci, un tā sākās maģiskais Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Arvien biežāk sarunās ar ģimenes locekļiem un draugiem tiks runāts par svētku sagaidīšanu un dāvanām. Uzskatām, ja iedzīvotāji saviem mīļajiem izvēlēsies kādus no dienas aprūpes centra klientu darinātajiem rokdarbiem, tad tā noteikti būs dāvana ar pievienoto vērtību,” norāda LSK Vidzemes komitejas izpilddirektore Gaļina Sokolova.

Kā zināms, Vidzemes komitejas dienas aprūpes centrs “Valka” sniedz sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, kur viņiem ir iespēja piedalīties rokdarbos un darboties ar pērlēm, gleznot, zīmēt, veidot dažādas oriģinālas kompozīcijas, dāvanas no dabas materiāliem un otrreizējām izejvielām.

Dienas aprūpes centrā tapušos rokdarbus ikvienam ir iespēja aplūkot klātienē jau no 29. novembra katru darba dienu no pulksten 9 līdz 11 LSK Vidzemes komitejas telpās Valkā, Semināra ielā 23. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.