Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas pilsētas iedzīvotāji tiek aicināti pieslēgties ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem

Foto: pixabay.com

2018. gada 16. novembrī tika pabeigti ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstības būvdarbi, kā rezultātā tika izbūvēti ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli vairākās Valkas pilsētas ielās (Ceriņu, Domes bulvārī, Ērģemes, Kūru, Merķeļa, Poruka, Smilšu, Strautu, Zvaigžņu). Kopumā tika izbūvēti kanalizācijas pašteces tīkli 3171m apjomā, spiediena kanalizācijas tīkli 154m apjomā, bet ūdensapgādes tīkli – 3396m apjomā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tā kā būvniecības darbi ir beigušies, Valkas pilsētas iedzīvotāji tiek aicināti pieslēgties ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem. 

Atgādināsim, ka projekta mērķis ir veicināt un attīstīt centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus Valkas pilsētā, veicot ieguldījumus nozīmīgu ūdenssaimniecības un kanalizācijas tīklu izbūvē pilsētā, nodrošinot centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus pašvaldības iedzīvotājiem un komersantiem. Projekts tapis ar Kohēzijas fonda atbalstu un tā kopējās izmaksas sastāda EUR 1 167 065 (bez PVN). 

Jautājumu gadījumu sazināties ar Ūdensapgādes un kanalizācijas nodaļas vadītāju Daini Lapiņu (26333453).

Informāciju sagatavoja: Inga Aleksejeva, Valkas novada pašvaldības attīstības un plānošanas nodaļas attīstības un projektu daļas projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.