Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas novada pašvaldības rēķinus var apmaksāt arī vietējā lielveikalā “Maxima”

Ilze Grandava aicina iedzīvotājus izmantot iespēju samaksāt rēķinus lielveikalā “Maxima”. Foto: Inga Karpova

Iedzīvotāji, sākot no 2023. gada, Valkas novada pašvaldības šogad saņemtos rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī rēķinu par nekustamā īpašuma nodokli, var samaksāt arī lielveikala tīkla “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības Elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciāliste Dace Pūce informē, ka cilvēkiem tā ir iespēja ērtāk apmaksāt izsniegtos rēķinus, veicot ikdienas pirkumus tuvu mājām, kā arī iespēja apmaksāt rēķinus pēc darbalaika beigām.

Komisijas maksa par šo pakalpojumu ir 50 centi. Rēķinus var apmaksāt, uzrādot maksājuma paziņojumu ar svītrkodu, kura skenēšana notiek tāpat kā jebkuram citam veikala produktam. Turklāt norēķinus iespējams veikt gan ar bankas karti, gan skaidrā naudā.

Novada pašvaldības Grāmatvedības un finanšu nodaļas vadītāja Ilze Grandava skaidro, ka pašvaldības izsūtītos rēķinus iedzīvotāji var samaksāt arī līdzšinējos maksāšanas punktos ‒ pagastu pārvalžu kasēs, novada pašvaldības kasē Valkā, Semināra ielā 29, otrdienās no pulksten 9 līdz 12 un ceturtdienās no pulksten 12 līdz 16.30.

“Mūsdienās tas ir tikai normāli, ka iedzīvotājiem ir vairākas iespējas, ejot ikdienas gaitās, nomaksāt rēķinus. Pašvaldībai tas neradīja papildu izmaksas. Turklāt rēķinus samaksāt veikalā “Maxima” ir lētāk, nekā, piemēram, tos maksāt Latvijas Pasta nodaļās. Dzīve attīstās uz priekšu, jo mēs pašvaldības rēķiniem ieviesām svītru kodus. Rēķinus, kuriem nav šo svītru kodu, nevarēs apmaksāt,” stāsta I. Grandava.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.