Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas aptiekā nopietna avārija

Ūdensvada avārijas dēļ “Aptieka Valka” šonedēļ nestrādā. Lai novērstu visas radītās sekas, paies vēl dažas dienas. Foto: Sabīne Kazaka

Daudzi iedzīvotāji jau būs pamanījuši, ka SIA “Aptieka Valka” aptiekas durvis šonedēļ ir ciet.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aptiekas “Facebook” kontā vēstīts, ka notikusi avārija, tāpēc klienti tiek aicināti būt saprotošiem.

Sazinoties ar aptiekas īpašnieci, farmaceiti Irēnu Dudzinsku, viņa atklāj, ka ēkas otrajā stāvā bija plīsis ūdensvads, kā rezultātā radīti postījumi aptiekas telpām, inventāram un lielai daļai medikamentu. Labā ziņa, ka ēka ir apdrošināta un radušos zaudējumus segs apdrošinātājs. Visu šo nedēļu noris atjaunošanas darbi, lai pēc iespējas ātrāk aptieka varētu atsākt strādāt.

“Šādu situāciju piedzīvojam pirmoreiz. Šādus gadījumus jau nevar paredzēt, izrādās, ūdens caurule var plīst jebkurā brīdī. Aizvadītās svētdienas vakarā kāds garāmgājējs bija pamanījis, ka pa aptiekas durvīm tek laukā ūdens, par to informēja kolēģes. Tā kā svētdien aptieka parasti ir ciet, ūdens, visticamāk, bija tecējis visu dienu. Ieradāmies, aizgriezām ūdens padeves vietas, kur vien tas bija iespējams, bet tāpat ūdens turpināja tecēt. Appludināja visu aptieku. Pirmdien ieradās meistari, kuri salaboja ūdensvadu. Šajās dienās cenšamies visu salabot, esam pasūtījuši jaunus griestus, lampas, bet visi bojātie medikamenti tiks norakstīti. Jāatjauno visa aparatūra, kases aparāti. Rezultātā telpas ir pamatīgi uzsūkušas mitrumu, tāpēc notiek to intensīva žāvēšana ar atbilstošām iekārtām,” stāsta I. Dudzinska un dara zināmu, ka ēkas applūšanas seku novēršanā palīgā nāk arī sadarbības partneri, kas apkalpo kasu sistēmu, kā arī profesionāļi no “Valkas būvnieka” un daži citi.

Foto: Sabīne Kazaka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.