Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā atsākušies Ausekļa ielas būvniecības darbi

Šonedēļ Valkā ieradies Smiltenes ceļu būves uzņēmums SIA “8.CBRbr” un atsācis Ausekļa ielas atsevišķa posma būvniecības darbus. Foto: Inga Karpova

Otrdien, 22. martā, pēc ziemas sezonas tehnoloģiskā pārtraukuma ceļu būves firma SIA “8.CBR” Valkā atsākusi aizvadītajā gadā uzsāktos būvniecības darbus Ausekļa ielas posmā no Raiņa ielas līdz Strautu ielai. Tie jāpabeidz līdz jūnija beigām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāteic, ka ziemas sezonā “Ziemeļlatvijai” ne reizi vien bija jāuzklausa neapmierināto autovadītāju teiktais, ka šis Ausekļa ielas posms, kurā iepriekš notika būvniecība, ir sarežģīti izbraucams. Daudzi izvēlējās braukt pa citiem ceļiem, lai izvairītos no sava transportlīdzekļa bojāšanas. To “Ziemeļlatvijai” apliecina arī ilggadējais šoferis Helmuts, kurš, uzzinot, ka darbi ir atsākušies, nopriecājās, sakot: “Es šo ielas posmu centos vienmēr apbraukt, braucot caur Lauktehniku vai Smilšu ielu. Žēl bija lauzt mašīnu.”  

Būvdarbu vadītājs Armands Rocis no SIA “8.CBR “Ziemeļlatvijai” stāsta, ka, ņemot vērā laika apstākļus, darbi ir uzsākti laicīgi, lai tos varētu pabeigt līdz noteiktajam termiņam. Jāpiebilst, ka ziemas sezonā auto transporta plūsma pa šo Ausekļa ielas posmu bija salīdzinoši liela, bet tā nav skādējusi ielas segumam – uzbērtajai šķembu virskārtai. Pēc A. Roča vērtējuma, šķembu segums ir labi saformējies.

Atsākot darbus, ceļu būves uzņēmums veiks ielas apmaļu pamatu sagatavošanu un to uzstādīšanu, kā arī stāvlaukuma izbūvi iepretim privātajam īpašumam Ausekļa ielā 4 (bijušā kinoteātra ēkai).

“Ziemeļlatvija” interesējās, vai objektā strādā konstants skaits darbinieku. A. Rocis skaidro, ka strādnieku skaits ir mainīgs, tas ir atkarīgs no plānotā – šajā objektā vairāk strādnieku rosīsies tad, kad būs jāliek ielas apmales un jāveic bruģēšanas darbi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.