Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valgas pagastā dzīvo 733 latvieši, bet Valkas novadā – 88 igauņi

Pašreizējie statistikas dati liecina, ka kaimiņos – Valgas pagastā – deklarēti gandrīz divas reizes vairāk iedzīvotāji, nekā tas ir Valkas novadā. Salīdzinoši liels latviešu skaits izvēlējies dzīvesvietu deklarēt Igaunijas pusē, nevis Latvijā.

“Ziemeļlatvija” datus par Valkas novadu uzzināja Dzimtsarakstu nodaļā, bet par Valgas pagastu – krievu valodā iznākušajā janvāra izdevumā “Valgas Ziņotājs”.

Pašlaik Valkas novadā deklarēts 8551 iedzīvotājs, no tiem vīrieši – 4072 un sievietes – 4477. Savukārt Valgas pagastā deklarēts 15 291 iedzīvotājs, no tiem vīrieši – 7387 un sievietes – 7933. Valkā dzīvo 5078, bet Valgā iedzīvotāju skaits ir vairāk nekā divas reizes lielāks – 11676.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.