Valcēniešiem uzvara spraigā cīņā

Uzvaru Latvijas čempionāta pirmās līgas spēlē sestdien, 27.novembrī, izcīnīja “Valka/IGLU” florbolisti, kas spraigā cīņā savā laukumā ar 5:4 (0:1, 3:0, 2:3) pārspēja florbola kluba “Metēji/Ogre” spēlētājus.

Neskatoties uz to, ko Ogres florbolisti tabulā ieņem priekšpēdējo vietu, kamēr valcēnieši ir austrumu zonas līderi, spēle izvērtās ļoti spraiga – viesi uzvarēja divos no trim periodiem, tomēr Valkas florbolisti, pateicoties otrajā periodā iekrātajam pārsvaram, uzvarēja visā spēlē.

Spēles pirmajās divdesmit minūtēs, lai arī laukuma saimnieki vairāk meta pa pretinieku vārtiem, ar vārtu guvumu izcēlās tikai viesi. Otrajā trešdaļā valcēniešiem izdevās realizēt trīs no 12 metieniem, kamēr Jurģis Gartmanis tika galā ar visiem pretinieku metieniem. Pēdējā trešdaļā viesiem vispirms izdevās vienus vārtus atgūt, samazinot vārtu starpību līdz minimumam, tomēr laukuma saimnieki guva divus vārtus, atjaunojot divu vārtu pārsvaru. Līdz spēles beigām viesi izcēlās ar diviem vārtiem, tomēr Valkas vienība vienu vārtu pārsvaru spēja nosargāt, izcīnot uzvaru ar 5:4.

“Valka/IGLU” vienībā trīs vārtus guva Linards Ščegoļevs, kas tika atzīts par spēles labāko spēlētāju mājinieku rindās, ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Artis Kazaks. Jurģis Gartmanis valcēniešu vārtos atvairīja 24 no 28 pretinieku metieniem.

Sešās spēlēs FK “Valka/IGLU” izcīnījuši sešas uzvaras un ar 18 punktiem pirmās līgas austrumu zonas turnīra tabulā ieņem pirmo vietu, sekotājus “Rubene-1”, FBK “Valmiera/BSS” un “Lielvārde”, kam visiem ir pa 12 punktiem, apsteidzot par sešiem punktiem.

Nākamo spēli Valkas florbolisti aizvadīs 11.decembrī, kad Kocēnu sporta namā mērosies spēkiem ar “Rubene-1” vienību.