Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vaina apzināta

Saplīsušais pulkstenis Smiltenes centrā tiks salabots, sola pašvaldība. Foto: Sandra Pētersone

Pulkstenis Smiltenes pilsētas centrā jau ilgāku laiku ir apstājies, rāda nepareizu laiku un maldina garāmgājējus. Skatoties Dārza ielas virzienā, vienmēr ir teju 15 minūtes pāri četriem pēcpusdienā, bet, ejot uz centru lejā pa Dārza ielu, – aptuveni pulksten 11.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kāpēc pulkstenis neiet un kā vainu novērsīs, “Ziemeļlatvijai” lūdz noskaidrot smilteniete  Margita Krišjāne. “Decembrī trīs reizes zvanīju Smiltenes novada domei, lai ierosinātu pulksteni salabot  vai arī aizklāt ciparnīcu, kas iedzīvotājus māna. Domes darbiniece solīja informēt, lai pulksteni salabo. Tomēr Smiltenes pulkstenis neiet,” vēstulē redakcijai raksta Margita Krišjāne.

“Ziemeļlatvija” sazinājās ar Smiltenes novada pašvaldības Saimnieciskās darbības nodaļas vadītāju Ingaru Veismani, noskaidrojot, ka pašvaldība problēmu jau savlaicīgi apzinājusi, taču aizķeršanās ir citu iemeslu dēļ. “Šo pulksteni nav tik vienkārši salabot, tas “lasa” informāciju no satelīta un arī laika pārregulēšana divas reizes gadā notiek automātiski, bez cilvēka iejaukšanās. Vaina ir vadības blokā. Vajadzīgās detaļas ir pasūtītas no Vācijas. Pulksteni labos uzņēmums SIA “Fima”, kas to savulaik uzstādīja. Vainu vajadzēja novērst  aizvadītās nedēļas sākumā, bet meistari nevarēja atbraukt,” skaidro Ingars Veismanis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.