Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Līdz 3. augustam notiek publiskā apspriešana būvniecības iecerei “Tirdzniecības jaunbūve. Kalēju iela 7, Smiltene”

No 2024. gada 5. jūlija līdz 3. augustam izsludināta publiskā apspriešana būvniecības iecerei “Tirdzniecības jaunbūve. Kalēju iela 7, Smiltene” – būvniecības ierosinātājs SIA “Alfa projects” (reģ. Nr. 40203214986), būvprojekta izstrādātājs SIA “RITMUS” (reģ. Nr. 40103189517).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji priekšlikumus var iesniegt elektroniski tīmekļa vietnē Latvija.lv vai, rakstot uz e-pasta adresi buvvalde@smiltenesnovads.lv. Klātienē priekšlikumus rakstiski var iesniegt Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Dārza ielā 3, Smiltenē, Smiltenes novada pagastu un pagastu apvienību pārvaldēs darba dienās darba laikā un Smiltenes novada būvvaldē apmeklētāju pieņemšanas dienās – otrdienās no pulksten 8.00 līdz 12.00 un no pulksten 13.00 līdz 17.00, kā arī ceturtdienās no pulksten 13.00 līdz 17.00.

Lēmums par būvniecības ieceres publiskās apspriešanas uzsākšanu, aptaujas lapa sabiedrības viedokļa paušanai un informācijas grafiskais makets pieejama Smiltenes novada pašvaldības tīmekļa vietnē.

Santa Sinka, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas nodaļas vadītājas pienākumu izpildītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.