Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vai Valkas bijušā kinoteātra ēkā durvis vērs veikals “Lidl”?

Kas būs bijušā Valkas pilsētas kinoteātra ēkā? Uzsniegot biezai sniega kārtai, ēka atguvusi pievilcību, bet pirms tam pati ēka un tās apkārtne bija visai bēdīgā paskatā. Foto: Inga Karpova

Daudzi Valkas pilsētas iedzīvotāji zīlē kafijas biezumos, kas notiks bijušā kinoteātra ēkā Ausekļa ielā 4. Pēdējā laikā dzird runājam, ka šajā privātīpašumā durvis varētu vērt Vācijas zemo cenu preču veikals “Lidl”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai noskaidrotu, vai šīs runas atbilst patiesībai, “Ziemeļlatvija” sazinājās ar novada pašvaldības priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli. Viņš atzīst, ka pats priecātos, ja šīs runas atbilstu patiesībai.

“Diemžēl bijušā kinoteātra ēkā “Lidl” veikala nebūs, jo te ir par maz platības. Lai varētu atvērt šo veikalu, nepieciešami vismaz tūkstoš kvadrātmetru. Kā pašvaldība esam vērsušies pie “Lidl” Latvijas pārstāvjiem un pat piedāvājuši zemi Rūjienas ielā netālu no bijušā muitas kontroles punkta pie Latvijas – Igaunijas robežas, bet acīmredzot viņiem tur – Vācijā – nav īsti saprašanas, ka Valka un Valga ir viena pilsēta divās valstīs. Vēl būtiski ir tas, ka Latvijā ir vieni šīs ķēdes veikalu attīstītāji, bet Igaunijā – citi. Cik man zināms, igauņi ir pētījuši iespējas atvērt “Lidl” veikalu Valgā, bet nekur tālāk šī lieta nav pavirzījusies. Turklāt viņu politika ir tāda, ka atbilde un tikšanās notiek tikai gadījumā, ja viņiem patiešām ir radusies interese par šo piedāvājumu. Mums ir doma vēlreiz nosūtīt vēstuli ar piedāvājumu izskatīt variantu Valkā atvērt “Lidl”,” stāsta V. A. Krauklis. Viņš vēl atklāj, ka, iespējams, šajā ēkā darbu varētu uzsākt kāds no ķēžu pārtikas veikaliem. Taču vēl ir pāragri publiski to apstiprināt, bet pašlaik viss uz to virzās.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka 7. oktobra novada pašvaldības ārkārtas domes sēdē deputāti vienbalsīgi atteica SIA “LVBet” atļaujas izsniegšanu azartspēļu organizēšanas vietas atvēršanai Ausekļa ielā 4.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Nav gadījies nevienā valstī redzēt LIDL veikalu kaut kādās īrētās telpās, kā vienīgi pēc sava projekta un plānojuma. Izņēmums ir veikals Teikā, bet arī tas acīmredzot zemes gabala dēļ, jo apakšā ir auto stāvvieta un otrā stāvā standarta LIDL veikals ar izvietojumu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.