Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vai tiešām pašvaldībā daudz saslimušo ar Covid-19?

Foto: Ivo Leitis

Šonedēļ “Ziemeļlatvija” saņēma neoficiālu informāciju, ka pieaugusi novada pašvaldības darbinieku saslimstība ar Covid-19. Tiek runāts, ka slimo tie, kuri strādā pašvaldības ēkās Beverīnas ielā 3, Semināra ielā 9 un Semināra ielā 29.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības priekšsēdētāja sekretariāta vadītāja Inguna Medne informē, ka pašvaldības ēkā Beverīnas ielā 3 aizvadītajā nedēļā ar Covid-19 slimoja trīs, bet šonedēļ – viens darbinieks. Viņa atgādina, ka joprojām pašvaldības ēkas galvenās durvis ir slēgtas. Ja iedzīvotājiem nepieciešama klātienes tikšanās ar kādu no darbiniekiem, iepriekš ir jāsazinās un jāpiesaka vizīte. Visa darbinieku kontaktinformācija ir atrodama mājaslapā www.valka.lv. Izņēmuma gadījumi attiecināmi uz Dzimtsarakstu nodaļas darbu. Ja nepieciešams reģistrēt miršanas vai dzimšanas gadījumu, pie ieejas durvīm  ir izvietota informācija, kā sazvanīt darbinieces un nokārtot nepieciešamos dokumentus.

Par to, kāda situācija ir pašvaldības ēkā Semināra ielā 9, stāsta izpilddirektora palīdze Sandra Kažociņa. Aizvadītajā nedēļā nav bijis neviens saslimšanas gadījums, bet šonedēļ šajā ēkā ar Covid-19 inficējusies viena darbiniece, kas strādā Bāriņtiesā.

Par situāciju pašvaldības ēkā Semināra ielā 29 stāsta Personāla nodaļas vadītāja Arita Ārgale.  Šonedēļ darba nespējas lapa kā kontaktpersonai ir vienai darbiniecei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mums ir vairākas kontaktpersonas, bet, ja veicot paštestu, rezultāts ir negatīvs, darbinieks ierodas klātienes darbā,” komentē A. Ārgale.

SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila informē, ka ceturtdien, 17. februārī, Valmieras slimnīcā ārstējās 38 Covid-19 pacienti. Aizvadītajā diennaktī slimnīcā iestājušies desmit pacienti, bet izrakstīti septiņi.

UZZIŅAI

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēdējo 14 dienu laikā ar Covid-19 inficējušos cilvēku skaits (informācija iegūta 18.02.):

Valkas novadā – 467
Smiltenes novadā – 1196
Valmieras novadā – 3290

Avots: www.spkc.gov.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.