Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uzņēmējus aicina pieteikties informācijas ievietošanai Ziemassvētku dāvanu katalogā

Tuvojoties Ziemassvētkiem, aicinām Smiltenes novada uzņēmējus pavēstīt par saviem produktiem novada iedzīvotājiem, ierosinot idejas svētku dāvanām. Smiltenes novada pašvaldība izstrādās digitālu dāvanu katalogu, kurā atspoguļos komersantu piedāvājumu. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī šogad, turpinot pagājušajā gadā uzsākto tradīciju, tiks izstrādāts Smiltenes novada uzņēmēju piedāvājuma Ziemassvētku dāvanu katalogs, kurā tiks iekļauta informācija par to komersantu precēm un pakalpojumiem, kuri to vēlēsies. Katalogs kalpos kā ideju un informācijas avots ne tikai novada iedzīvotājiem, bet arī citiem interesentiem, kas šajā laikā lūko pēc svētku dāvanām saviem mīļajiem.

Aicinām ikvienu uzņēmēju – gan pakalpojumu sniedzējus, gan mājražotājus un amatniekus, gan ražotājus un citus, kuriem ir piedāvājums, kas būtu piemērots svētku dāvanai, pieteikt to ievietošanai katalogā. Tas tiks izplatīts Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas kanālos digitālā veidā.

Informāciju par savu dāvanas ideju aicinām iesniegt līdz 2023. gada 4. decembrim. Lūdzam to iesūtīt Smiltenes novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciālistei, rakstot uz e-pastu: jana.lace@smiltenesnovads.lv vai, sūtot ziņu lietotnē WhatsApp, telefona numurs – 26402963.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju, kuru nepieciešams iesūtīt:

– Juridiskais, zīmola nosaukums vai saimnieciskās darbības veicēja vārds un uzvārds;

– ražotnes/ darītavas/lokācijas nosaukums, ja tāds ir;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– kontakttālrunis;

– e-pasta adrese;

– atrašanās vieta (ja attiecas);

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– tīmekļvietnes adrese, ja ir.

Tāpat lūdzam iesūtīt vienu attēlu, kas raksturo uzņēmumu – tas tiks ievietots kataloga vizītkartē, attēls nedrīkst būt kolāža. Papildus aicinām iesūtīt informāciju 2 – 3 teikumu apjomā, kas īsi paskaidro uzņēmuma darbības jomu un norādīt produktus vai pakalpojumus, kuri tiek piedāvāti kā dāvanas, kuras interesenti varēs iegādāties, kā arī to iespējamie piegādes, iegādes veidi.

Zemāk ziņā var aplūkot vizuālus piemērus topošajai Ziemassvētku kataloga vizītkartei. Aicinām būt aktīviem un iepazīstināt dāvanu meklētājus ar savu piedāvājumu!

Beāte Putniņa, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.