Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uzdrīkstēties darīt nezināmo

Ar ļoti lielu nepacietību gaidīju mūsu laikraksta “Ziemeļlatvija” pirmo šī gada numuru, kad varēšu to izlasīt. Jau ļoti agri no rīta 5. janvārī, kamēr mājinieki vēl gulēja, uzvārīju kafiju, apsēdos virtuvē pie galda un ļāvos avīzes saturam, lasot to savā viedtālrunī e-avīzes formātā. Kāpēc šī avīze un tik būtiska? Tāpēc, ka tur bija tik daudz manu draugu, kolēģu un paziņu personiskās domas un sajūtas, kas veidoja tik patiesu emociju un nesavtīgu atziņu buķeti. Lai arī daļa atmiņu bija veltītas mūsu bijušajam kolēģim Aldim, tās bija skaistas, emocionāli bagātas un sirsnīgas. No izlasītā guvu jaunajam gadam daudz lielisku padomu, kas pamudināja mani uzdrīkstēties un mēģināt nezināmo.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atzīšos, ka kafijas krūzes bija vairākas, jo bija daudz ko lasīt un arī steigties nekur nevajadzēja, jo skolā bija brīvlaiks un rīta skrējiens izpalika.

Rītu kopā ar laikrakstu “Ziemeļlatvija” es ieguvu, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, kas paver mums lieliskas iespējas. Šoreiz tā bija iespēja digitālā veidā lasīt e-avīzi. Nudien iesaku to izmēģināt ikvienam no jums. E-avīzes lietošana viedtālrunī ir neiedomājami vienkārša un ērta. Lejuplādē viedtālrunī lietotni “Reģionu Mediji”, reģistrējies, abonē un lasi laikrakstu “Ziemeļlatvija” jebkurā brīdī un kur vien vēlies. Vēl gribu akcentēt, ka šī lietotne paver daudz lielisku iespēju. Sāksim ar to, ka avīzi var lasīt jau agri no rīta un jebkurā pasaules vietā, tā ir pilnīgi identiska drukātam laikrakstam. Ļoti forša iespēja ir dalīties ar saturu, nosūtot konkrētu lapu savam draugam, kam arī būtu svarīgs konkrētais raksts. Un pieejamais arhīvs, kur ir laikraksta iepriekšējie numuri, ļauj pārlasīt sev būtiskos rakstus no senākām avīzēm. Un, jā, ir arī meklētājs, ja nepieciešams sameklēt ko konkrētu. Tās ir tikai dažas no priekšrocībām, kuras pieminu, bet lietotne ietver daudz vairāk iespēju, lai bagātinātu savu redzējumu par notikumiem sev apkārt.

Piekrītu, ka drukāta laikraksta šarmu nekad nekas neaizstās. Domāju, ka daudzi teiks, ‒ avīze ir drukāta un papīra formātā, lai, paņemot to rokās, var apčamdīt, sajust tās smaržu un lasīt, dzirdot tās čaukstoņu. Jā, tā ir, ka e-avīzei šīs īpašības nav, bet toties tai ir savs raksturs un labās lietas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šīs un citas jaunās mūsdienu tehnoloģijas paplašina mūsu iespējas un sniedz lielāku brīvību ikdienā.

Es vēlu katram būt drosmīgam un vismaz pamēģināt ērto lietotni “Reģionu Mediji” viedtālrunī vai datorā vietnē e-avīze.regionumediji.lv, un lasīt laikrakstu “Ziemeļlatvija” digitālajā vidē jeb, kā mēs to saucam, e-avīzi.

Abonē laikraksta “Ziemeļlatvija” e-avīzi tagad, lasi pirmais un esi informēts par vietējiem notikumiem vienuviet! Tā ir iespēja ceļot laikā un vietā ar vienu lietotni.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.