Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uz piepilsētas mazdārziņiem kursēs autobuss

FOTO: www.pexels.com

Novada pašvaldības izpilddirektors Ainārs Zābers informē, ka veiksmīgi risinās jautājums par maršruta uz piepilsētas mazdārziņu rajonu – “Aliešiem” un “Celtnieku” – reisa izveidošanu vasaras sezonā, lai iedzīvotāji, kuriem tur ir mazdārziņi, varētu turp ērti nokļūt un atbraukt atpakaļ uz mājām ar satiksmes autobusu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirms kāda laika jau rakstījām, ka pēc valcēnietes Ainas Vilkas vēstules “Ziemeļlatvijas” redakcijai ar ierosinājumu par sabiedriskā transporta maršruta ieviešanu uz mazdārziņiem šo jautājumu izskatīja novada pašvaldības Saimniecisko lietu komitejas sēdē. Deputāti atbalstīja ieceri, bet A. Zābers kopā ar aktīvu valcēnieti Maiju Puķīti izstrādāja personalizētu aptaujas anketu iedzīvotāju viedokļa noskaidrošanai. Anketēšanas rezultātā pašvaldība saņēma 72 anketas, kurās iedzīvotāji izteica vēlmi uz saviem mazdārziņiem braukt ar pilsētas sabiedrisko transportu.

Šonedēļ novada pašvaldība saņēmusi vēstuli no Vidzemes plānošanas reģiona ar norādi, ka neiebilst pašvaldības iesniegtajam ierosinājumam un ierosina Valsts SIA “Autotransporta direkcija” 2023. gada februārī vai martā veikt grozījumus, ņemot vērā tā brīža aktuālo autobusu maršrutu tīklu. Novada pašvaldība lūdza iespēju no nākamā gada 1. maija līdz 1. oktobrim papildināt esošā sabiedriskā transporta maršrutu Valkā ar reisiem septiņas dienas nedēļā pulksten 8.20 un 19.50 ar braukšanas shēmu Valkas autoosta–Kultūras nams–Mikrorajons–Mazdārziņi “Alieši”, “Celt­nieks”–Mikrorajons–Kultūras nams–Valkas autoosta.

A. Zābers norāda, ka, visticamāk, nākamgad iedzīvotājiem būs iespēja ar pilsētas autobusu nokļūt līdz savam mazdārziņam.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.