Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Turpinās konkurss uz direktora amatu

Foto: No personīgā arhīva

Valkas novada pašvaldības Personāla nodaļas vadītājas vietniece Gundega Veinberga informē, ka vēl šonedēļ – līdz svētdienai, 26. martam (ieskaitot), – turpinās novada pašvaldības izsludinātais konkurss uz Valkas novadpētniecības muzeja direktora amatu. Pagaidām uz šo vietu ir pieteicies tikai viens amata kandidāts. “Ziemeļlatvija” noskaidroja, ka pretendents nedzīvo un nestrādā Valkas novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vēstījām, ka marta sākumā novada pašvaldība saņēmusi ilggadējās Valkas novadpētniecības muzeja direktores Meldras Cimdiņas iesniegumu ar lūgumu atbrīvot viņu no ieņemamā amata. Viņa muzeju vadīja 30 gadus. M. Cimdiņa kā aiziešanas iemeslu minēja vēlmi doties pensijā.

Novada pašvaldības mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka bez jau pieminētā muzeja direktora amata šobrīd pašvaldībā ir pieejamas piecas vakances – jau ilgstoši tiek meklēts Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas projektu vadītājs ar noteiktu mēnešalgu 1245 eiro (pirms nodokļu nomaksas), bāriņtiesas priekšsēdētājs ar mēnešalgu 1400 eiro un pašvaldības policijas inspektors uz pusslodzi – 527,50 eiro. Novada pašvaldība ir izsludinājusi konkursu arī uz Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas tūrisma speciālista vietu. Šis amats tiek meklēts gan tikai uz noteiktu laiku – septiņiem mēnešiem – ar mēnešalgu 955 eiro.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka pagaidām novada pašvaldība nav izsludinājusi konkursu uz vakanto izpilddirektora amatu. Par to, kādas prasības būs jaunajam pretendentam uz pašu svarīgāko izpildvaras amatu, lems vietējie deputāti. Tas tiks darīts ar nolūku, lai neiekultos “ķezā”, kā tas notika iepriekšējā konkursā uz šo amatu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.